انتشار:  سه‌شنبه 26 تیر 1397  ::  23:40   

دعوت ورزشکار ایلامی به اردوی تیم ملی راگبی کشور

سرویس ایلام- افشین سراجی ورزشکار برجسته و شناخته شده ایلامی برای چندمین بار پیاپی به اردوی تیم ملی راگبی کشور دعوت شد.

این ورزشکار اهل شهرستان بدره در گفتگو با خبرگزاری کردپرس در این زمینه گفت: این اردو به منظور آمادگی بازیکنان برای اعزام به مسابقات آسیایی کشور سنگاپور برگزار می شود.

وی افزود: دعوت به این اردو از طرف  مرتضی رسولی سر مربی تیم ملی راگبی بوده که از طریق آن علاوه بر وی 15 بازیکن  دیگر به اردوی تیم ملی که چند روز پیش در شهر کرمان برگزار شد دعوت شدند .

سراجی بیان کرد: در مسابقات آسیایی کشور سنگاپور تعداد 13 تیم برتر از 13  کشور آسیایی حضور خواهند داشت و تیم ایران در این مسابقات با تیمهایی از کشورهای تایلند ، ازبکستان و قزاقستان هم گروه شده است.

وی ادامه داد: انتخاب نفرات این اردو بعد از مسابقات لیگ بوده و در مجموع تعداد 3 مرحله اردو برگزار می شود که  اردوی اول در شهر کرمان ، اردوی دوم و سوم در تهران و روز ۱۲ مرداد  هم  اعضای این تیم تهران را به مقصد سنگاپور جهت شرکت در مسابقات ترک خواهند کرد.

به گزارش کردپرس افشین سراجی  از سال 2015 تا 2018 و هم اکنون به صورت پیاپی در تیم ملی راگبی ایران حضور داشته است. حضور در مسابقات مرحله نهایی انتخابی المپیک ۲۰۱۵ ،مسابقات ۱۵ نفره غرب آسیا در سال ۲۰۱۶ ، مسابقات هفت نفره آسیا در سال ۲۰۱۶ ،مسابقات ۷ نفره آسیا در سال ۲۰۱۷،و مسابقات ند روز آینده کشور سنگاپور از جمله سوابق افشین سراجی در تیم ملی راگبی ایران است.

وی در مسابقات جهانی راگبی ساحلی هم از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ حضور داشته است.