آغاز عملیات زیرسازی راه آهن ایلام از ابتدای سال ۱۴۰۲

سرویس ایلام - در دیدار نماینده مردم استان ایلام با وزیر راه و شهرسازی مقرر شد عملیات زیرسازی راه آهن ایلام از ابتدای سال ۱۴۰۲ آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سارا فلاحی در خصوص این دیدار به کردپرس گفت: در خصوص درخواست جهت تامین اعتبار پروژه راه آهن ایلام، دکتر بذرپاش دستور داد که عملیات زیرسازی قطعه ایلام به اسلام آباد که در مرحله تجهیز کارگاه است از ابتدای سال ۱۴۰۲ آغاز شود و اعتبار مورد نیاز آن تامین شود.

وی افزود: وزیر راه در خصوص پرداخت مطالبات پیمانکارانی که در ایام اربعین بدون بودجه و اعتبار در استان کار کرده اند، به رئیس سازمان راهداری و امور حمل و نقل کشور دستور مساعدت و حل شدن هر چه سریع‌تر این مسأله را داد.

فلاحی ادامه داد: از وزیر راه و شهرسازی درخواست تأمین قیر مورد نیاز جهت آسفالت بافت های فرسوده حوزه انتخابیه کردم که دکتر بذرپاش به شرکت بازآفرینی شهری ایران دستور داد در نقاط هدف مساعدت شود.

نماینده ایلام خاطرنشان کرد: وزیر راه و شهرسازی همچنین در خصوص درخواست ارتقا و بهسازی محور روستایی بخش گچی در شهرستان ملکشاهی به سازمان راهداری و امور حمل و نقل دستور داد از طریق سهمیه قیر مساعدت شود.

او گفت: در خصوص اجرایی شدن دستور وزیر سابق مبنی بر تأمین اعتبار اجرای پروژه های راههای مواصلاتی حوزه انتخابیه وزیر دستور بررسی و اجرایی شدن دستور مذکور را داد.

فلاحی گفت: وزیر راه و شهرسازی در رابطه با ایجاد مرکز لجستیک در مهران که قبلا نیز توسط مدیر کل راه و شهرسازی استان درخواست شده بود آن را طرح خوبی عنوان کرد و دستور داد این طرح آماده و ارائه شود تا به مرحله اجرایی برسد.

کد خبر 42147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha