اجرای سومین مرحله پویش کودکان سایبری در ایلام

سرویس ایلام - رئیس پلیس فتا در ایلام از اجرای سومین مرحله طرح پویش مردمی کودکان سایبری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ علی‌رضا یعقوبی گفت: این طرح از تاریخ ۲۴ الی ۲۹ دی ماه سال جاری با هدف افزایش آگاهی والدین و فرزندان پیرامون آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی اجرا می شود.

رئیس پلیس فتا ایلام اظهار داشت: این پویش با شعار «پلیس فتا، حامی کودکان در فضای مجازی» و با هدف ارتقاء آگاهی اجتماعی در خصوص شیوه صحیح استفاده دانش آموزان از فضای مجازی، پیشگیری از آسیب های ناشی از استفاده ناصحیح فضای مجازی برای کودکان، افزایش توجه جامعه و رسانه ها به موضوع کودکان سایبری و راهکارهای اثر بخش برای ایمن سازی فرزندان در این فضا پرداخته خواهد شد.

وی افزود: در اجرای پویش کودکان سایبری به موضوع فرزندپروری در عصر دیجیتال و حریم خصوصی کودکان به‌صورت ویژه پرداخته خواهد شد و محتوای مرتبط در فضای مجازی انتشار خواهد یافت.

سرهنگ یعقوبی گفت: خانواده‌ها می‌توانند با پیگیری صفحه پویش کودکان سایبری کانال پلیس فتا در اپلیکیشن شاد به آدرس shad.ir/policefata و سایت پلیس فتا به آدرس https://cyberpolice.ir/cyberkids به راهکارها و اقدامات مؤثری به منظور حفاظت از کودکان خود در فضای مجازی دست یابند و در صورت نیاز گزارش موارد مشکوک را در سامانه پاسخگویی فوریت‌های سایبری و شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ به‌صورت شبانه‌روزی با همکاران ما در میان بگذارند.

کد خبر 41400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha