ضرورت تکمیل جاده چمسرخ جهت خروج سراب میمه و زرین آباد از بن بست

سرویس ایلام - فرماندار ویژه دهلران در دیدار مردم میمه با استاندار ایلام گفت: تکمیل جاده چمسرخ موجب خروج بخش های زرین آباد و سراب میمه از بن بست می شود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، لطیف صادقی اظهار داشت: یکی از مطالبات مردم این دو بخش توجه به تکمیل جاده چمسرخ است.

وی افزود: تکمیل جاده چمسرخ طولانی شده و با پیگیری استاندار و نماینده مجلس امسال از محل تعهدات اجتماعی نفت اعتباراتی به آن اختصاص داده شد.

فرماندار ویژه دهلران ابراز امیدواری کرد در دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان به این پروژه عنایت ویژه شود تا دو بخش را از بن بست خارج کند.

صادقی به پیشرفت ۸۰ درصدی ساختمان بخشداری سراب میمه اشاره کرد و گفت: این پروژه در زمینی با زیربنای ۷۵۰ متر مربع در ۲ طبقه در حال اجراست.

وی مجموع اعتبار این پروژه را ۲۷ میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: تاکنون ۱۰ میلیارد برای این پروژه هزینه شده و برای تکمیل آن نیاز به اعتبار است.

فرماندار ویژه دهلران استقرار ادارات در بخش سراب میمه را از دیگر موضوعات برشمرد و گفت: در همین محل مکان هایی برای استقرار نمایندگی ادارات پیش بینی شده است.

صادقی به مطالبه مردم زرین آباد و میمه در خصوص اشتغال جوانان اشاره و اضافه کرد: در نشست با صندوق بازنشستگی نفت سهمیه خاصی در استخدامی ها برای شهرستان خواستار شده ایم.

وی در حوزه راه ها به چهارخطه کردن مسیر دهلران به اندیمشک و مهران در چندین قطعه اشاره کرد و اظهار داشت: چند قطعه دیگر نیز در حال پیمان داریم و امیدواریم اقدامات خوبی در حوزه راه های شهرستان شاهد باشیم.

وی گفت: مطالعه و بررسی تونل بخش میمه به شهرستان بدره و توجه ویژه به اعتبار برای شهرداری ها نیز از دیگر مطالبات مردم این بخش است.

کد خبر 40739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha