پیام مشترک امام جمعه و استاندار کرمانشاه در محکومیت اقدام تروریستی  شیراز

سرویس کرمانشاه _ نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمانشاه با صدور پیامی حادثه تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ(ع) شیراز را محکوم کردند.

به گزارش کردپرس؛ متن پیام بدین شرح است:

حادثه‌ تلخ و اسفناک شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام به دست تروریست های مزدور، پرده جدیدی از رذیلت و قساوت دشمنان ملت ایران اسلامی را روشن ساخت. این تروریست‌های کوردل و مزدوران قسی‌القلب که به آسانی به روی شهروندان و زنان و کودکان بیگناه آتش می گشایند، ایادی همان مدعیان دروغگو و منافقند که این روزها با ظاهر آراسته از حقوق بشر دَم می زنند؛ در صدها رسانه ای که علیه ملت ایران ساخته اند به دروغ از آزادی و آرامش ملت ایران سخن می رانند اما در عمل به مزدوران خود دستور به رگبار بستن ایرانیان را می دهند.

جنایت تروریستی شیراز بیانگر اوج درماندگی و حقارت صحنه‌گردانان اصلی آن‌ است که به خیال باطل خود گمان می کنند، می توانند بین اقوام و مذاهب یکپارچه و همسوی کشور عزیز ما تفرقه بیندازند و ایران را ناامن کنند. به کوری چشم دشمنان، خون شهیدان این جنایت، اتحاد مردم ایران را بیش از پیش مستحکم و روسیاهی و ذلت را نصیب تروریست‌ها و حامیانشان خواهد کرد.

اینجانبان از طرف مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان کرمانشاه شهادت جمعی از هموطنان عزیز در حادثه اخیر را به محضر مقدس حضرت بقیه الله اعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب، مردم انقلابی و بصیر استان فارس و خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می کنیم و صبر و سکینه‌ الهی را برای آنان و علوّ درجات را برای این شهیدان مسألت می نماییم. لازم است دستگاه‌های مدافع امنیت با سرعت و دقت، دنباله‌های این جنایتکاران را شناسایی کنند و به سرپنجه‌ مقتدر قضایی کشور بسپارند.

مصطفی علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه
بهمن امیری مقدم، استاندار کرمانشاه

کد خبر 39172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha