بنیاد مستضعفان به محرومیت زدایی و توسعه اقتصادی کرمانشاه کمک کند

سرویس کرمانشاه _ محمد رشیدی خواستار کمک بنیاد مستضعفان به محرومیت زدایی و توسعه اقتصادی کرمانشاه شد.

به گزارش کردپرس؛ نماینده کرمانشاه در دیدار با پرویز فتاح مطالباتی که با اولویت کمک به مردم محروم مناطق کمتر برخوردار کرمانشاه برگزار شد مواردی همچون کمک به تکمیل زنجیره و سرمایه در گردش کارخانه قوطی سازی، کمک به مردم مناطق محروم ازجمله منطقه سرفیروزآباد و تسریع ساخت 6 هزار واحد مسکونی در کرمانشاه را پیگیری کرد.

موضوع کمک به توسعه کارخانه بزرگ قوطی سازی زمزم و همچنین بهره‌گیری از ساخت 6 هزار واحد مسکونی در راستای افزایش تولید و اشتغال‌زایی جوانان کرمانشاهی، از دیگر اهداف و مطالبات این نشست بود.

همچنین اهالی مناطق محروم روستایی با مشکلاتی همچون فقدان آب شرب و برق مواجه هستند و برطرف کردن مشکلات این حوزه از تیرماه سال 99 توسط دفتر این نماینده پیگیری شده است.

همچنین رشیدی خواهان تسریع ساخت 6 هزار واحد مسکونی شد. این 6 هزار واحد در قالب ۳۰۰ بلوک ۶ طبقه‌ای ساخته خواهد شد که هم‌زمان تمام امکانات زیرساختی در حوزه آموزش، خدمات و تفریحی هم توسط شهرداری و راه و شهرسازی برایش در نظر گرفته و احداث خواهد شد.

همچنین این طرح علاوه بر خانه‌دار کردن بسیاری از خانوارهای کرمانشاهی اشتغال آفرینی بسیاری را هم به همراه دارد که موجب رشد اقتصادی منطقه می‌گردد.

کد خبر 37035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha