رسانه ها بسترساز توسعه همه جانبه کرمانشاه باشند

سرویس کرمانشاه _ استاندار کرمانشاه گفت: رسانه‌‌ها روابط عمومی‌ها با تعامل و همدلی و همچنین معرفی زیبایی‌های کرمانشاه، بسترساز توسعه و پیشرفت همه جانبه استان باشند.

به گزارش کردپرس؛ «بهمن امیری مقدم» در همایش مدیران روابط عمومی‌های استان و آیین تودیع و معارفه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه که با حضور دکتر افشار دارابی مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، اعضای خانه مطبوعات، مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و مدیران خبرگزاری‌ها و مطبوعات برگزار شد؛ با تاکید بر ضرورت تعامل روابط عمومی‌ها با اهالی رسانه و دیگر حوزه‌ها، عنوان کرد: روابط عمومی چشم بینا و پل ارتباطی میان مردم و دستگاه های اجرایی است و دستگاه ها با کمک این مجموعه می‌توانند یک ارتباط تنگاتنگ با جامعه برقرار کنند و خدمات خود را منعکس کنند.

وی با استقبال از انتقاد سازنده رسانه‌ها عنوان کرد: انتقادهای سازنده به توسعه و پویایی استان کمک می کند و مدیرانی که از انتقاد سازنده خود را بی‌نیاز بدانند، هیچگاه موفق نخواهد بود.

امیری مقدم افزود: با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی، امروز چیزی از دید مردم پنهان نمی‌ماند و به واقع در یک دنیای شیشه ای زندگی کنیم و هنر روابط عمومی‌ها این است که در این فضا، قادر باشند به گونه‌ای درست و اثرگذار اطلاع رسانی کنند.

وی افزود: روابط عمومی ها باید با اطلاع رسانی درست و امید را در دل مردم زنده نگه دارند و اجازه ندهند که دشمنان با سیاه نمایی مردم را به نظام بدبین کنند.

مدیر ارشد استان با قدردانی از همراهی خوب مردم کرمانشاه با اقدام بزرگ دولت در زمینه مردمی سازی یارانه ها گفت: این ثمره ارتباط خوب، تعامل و اعتماد متقابل میان مردم و مسئولین است‌.

وی تاکید کرد: هیچ دولتی حاضر نیست در سال اول خود چنین طرح بزرگ و مهمی را اجرایی کند که ممکن است مشکلاتی به همراه داشته باشد اما آیت الله رئیسی چون می دانند این طرح به سود مردم و کشور است، آبروی خود و دولت را در این مسیر گذاشته اند و با همراهی مردم انشااله موفق خواهند شد.

استاندار کرمانشاه بر ضرورت معرفی شایسته کرمانشاه تاکید کرد و گفت: سیاه‌ نمایی‌ها و معرفی بد یکی از موانع مهم جذب سرمایه گذار در استان است و حتی موجب فراری شدن کارآفرینان بومی از کرمانشاه شده‌است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب در تعبیری ماندگار، کرمانشاه را سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی توصیف کردند و کرمانشاه را باید با واقعیت‌هایی مانند تلاشگری، مهمان‌نوازی، پهلوانی، قهرمانی و .. معرفی کرد.

امیری مقدم با تجلیل زحمات مدیرکل پیشین روابط عمومی استانداری گفت: دکتر خسروی در این مدت زحمات بسیاری را کشیدند و یک تعامل و همراهی مناسب با رسانه ها داشتند‌.

وی مدیر جدید روابط عمومی استانداری کرمانشاه را فردی نام آشنا برای رسانه‌ها توصیف کرد و گفت: انتخاب دکتر عبدالله الماسی با توجه به برآیند نظرات و دیدگاه‌های روابط عمومی ها و رسانه ها و صاحب نظران استان صورت گرفت و امیدواریم در دوران مدیریت ایشان شاهد ارتباط و تعامل نزدیک تر استانداری و اهالی رسانه باشیم و خدمات ارزنده دولت به نحو شایسته ای به مردم منعکس شود.

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر از خدمات دکتر وحید خسروی تجلیل شد و دکتر عبداله الماسی به عنوان مدیر کل جدید روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه معرفی شد.

کد خبر 32891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha