خانه خلاقیت و نوآوری در ایلام ایجاد شود

سرویس ایلام - استاندار ایلام گفت: مرکز جامع سلامت زنان و خانه خلاقیت و نوآوری باید در ایلام ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حسن بهرام نیا در نشست با رئیس و مجموعه‌مدیران جهاد دانشگاهی استان با اشاره به توانمندی‌هایی که جهاد دانشگاهی می‌تواند در استان ایجاد کند، خواستار راه اندازی مرکز جامع سلامت زنان و خانه خلاقیت و نوآوری در استان شد و اظهار داشت: این موسسه می‌تواند با ایجاد مرکز جامع سلامت زنان در خصوص بیماری‌های زنان همچنین بحث ناباروری و دیگر بیماری‌ها در استان فعالیت کند و در این راستا هر گونه کمک و اعتباری نیاز باشد استان همکاری خواهد کرد.

استاندار ایلام با اشاره به درخواست جهاد دانشگاهی در خصوص ایجاد خانه خلاقیت و نو آوری در استان، بیان کرد: این مرکز می‌تواند بحث ساماندهی کسب و کارهای مختلف خصوصاً در بحث نرم افزاری را هدایت کند و در این خصوص هم با اختصاص مکان مناسب و همکاری‌های لازم تلاش خواهیم کرد که این مرکز به سرعت ایجاد شود.

بهرام نیا در ادامه با تأکید براین که تحقیقات و پژوهش‌ها باید منجر به تولید علم و تجاری سازی شوند، افزود: کرد: محور فعالیت‌ها در جهاد دانشگاهی بایست بر انجام پژوهش‌های محصول محور بر طبق نیازهای استان متمرکز شود.

وی درخصوص مرکز جامع بیماری‌های زنان یادآور شد: برای ایحاد مرکز جامع بیماری‌های زنان و بحث درمان ناباروری حدود ۴۰ میلیارد تومان نیاز است که برای این مهم رایزنی خواهیم کرد.

استاندار ایلام در ادامه خواستار ایحاد خانه خلاقیت و نوآوری در خصوص فعالیت‌های نرم افزاری شد و گفت: در این رابطه نیز مکان مورد نیاز در اختیار جهاد دانشگاهی قرار می‌گیرد.

کد خبر 30904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha