به جای نمایش در برابر دوربین‌ها، به دنبال خدمت صادقانه به مردم باشید

سرویس کرمانشاه _ بهمن امیری مقدم تاکید کرد: مدیران به جای نمایش در برابر دوربین‌ها به دنبال انجام خدمت صادقانه، بی منت، بابرنامه و هدفمند باشند و مطالبات مردم را پیگیری کنند.

به گزارش کردپرس؛ استاندار کرمانشاه در نشست ستاد مدیریت بحران استانداری کرمانشاه که با حضور معاونین عمرانی، سیاسی و امنیتی و اقتصادی استانداری و مدیران عضو برگزار شد؛ اظهار کرد: تکریم شایسته مردم در هنگام مراجعه به ادارات و پیگیری دلسوزانه مطالبات آن‌ها، اولویت اصلی دولت و مدیریت ارشد استان است.

وی یادآور شد: مردمی که برای پیگیری مشکلات و مطالبات خود به ادارات مراجعه می‌کنند باید درخواست آن‌ها با احترام کامل و در اسرع وقت پیگیری شود و این نحوه تعامل و پیگیری مورد نظارت دقیق و نامحسوس قرار می‌گیرد.

امیری مقدم تاکید کرد مردم مطالبات به حقی در زمینه تامین مناسب نیازهای اولیه مانند آب، برق، گاز، راه دسترسی و دیگر خدمات عمومی و ضروری دارند و در ادامه گفت: کرمانشاه نیازمند مدیران سالم، عملیاتی، جهادی و با برنامه است که دغدغه خدمت صادقانه و بی منت را به مردم داشته باشند.

وی با انتقاد از برخی رویکردها مدیریتی گفت: متاسفانه در گذشته با این بهانه عجیب که این پروژه‌ها در زمان ما به پایان نمی‌رسد مانع انجام برخی طرح‌های ضروری شده‌اند و این ظلم مضاعف به مردم کرمانشاه است.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: عملیات رفع نقص خط انتقال آب شرب شهر کرمانشاه باید سال‌ها قبل انجام می‌شد ولی متاسفانه از این موضوع بسیار مهم غفلت شده بود.

وی افزود: با توجه به ضرورت و اهمیت موضوع تامین آب شرب پایدار شهر کرمانشاه، با تشکیل یک قرارگاه عملیاتی و اتخاذ یک تصمیم شجاعانه و هدفمند، عملیات رفع نقص این خط انتقال آغاز شد و اکنون در مرحله پایانی است.

امیری مقدم در ادامه خواهان بکارگیری رویکردهای عملیاتی، بابرنامه و شجاعانه در حوزه‌های مختلف توسط مدیران شد.

استاندار کرمانشاه حفظ منابع طبیعی و محیط زیست را یک اولویت جدی دانست و گفت: فرزندان ما برای زندگی به آب، هوای سالم، جنگل و طبیعت نیاز دارند و دستگاه‌های مربوطه نباید اجازه دهند عده‌ای با سودجویی این منابع ارزشمند را نابود کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۷ هزار چاه غیر مجاز در کرمانشاه وجود دارد؛ تاکید کرد: آب منطقه ای باید هر چه سریع‌تر این چاه‌ها را تعیین تکلیف کند و مانع آسیب های بیشتر به آب‌های زیرزمینی و دشت‌های حاصلخیز استان شود.

استاندار همچنین با توجه به هشدارهای هواشناسی از آب منطقه ای و شهرداری ها خواست نسبت به لایروبی رودخانه ها، مسیرها و معبرها اقدام کنند و مدیران این مجموعه ها نیز با حضور میدانی در زمان بارش ها، تلاش کنند تا مشکلی برای مردم پیش نیاید.

کد خبر 28855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha