نتیجه مهم جهاد تبیین امیدآفرینی است

سرویس ایلام - رئیس دانشگاه ایلام در کارگاه آموزشی اخلاق حرفه‌ای در فضای رسانه و روزنامه‌نگاری آنلاین، عنوان کرد: نتیجه مهم جهاد تبیین عالمانه و منصفانه امیدآفرینی است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر طاهر علیمحمدی با بیان اینکه برگزاری این‌گونه کارگاه‌های آموزشی در حوزه رسانه منجر به افزایش سطح کیفی تولیدات و محتوای رسانه‌ها خواهد شد، افزود: دانشگاه ایلام همراه با اصحاب رسانه و خبرنگاران در راستای ارتقای سطح فکری جامعه تمام تلاش خود را خواهد کرد.

رئیس دانشگاه ایلام تصریح کرد: خبرنگاران با تنویر افکار عمومی بر مبنای علم و دانش، با توجه به ظرفیتی که دارند می‌توانند نقشی بسیار در فروپاشی اتاق فکر دشمن در تبلیغ بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، دستاوردها و کارآمدی آن داشته باشند.

علیمحمدی اظهار کرد: اصحاب رسانه با تقویت بنیه علمی و حرفه‌ای خود می‌توانند، حربه‌ها و فریب‌های دشمن را که به منظور تخریب فرهنگ، علم و اصالت ایران و ایرانی است را خنثی کرده و آنان در نیل به اهداف شوم خود ناکام بگذارند.

وی بهترین راهکار برای مقابله با تبلیغات سوء دشمنان را جهاد تبیین دانست و خاطرنشان کرد: خبرنگاران باید در رابطه با موضوعات روز جامعه اطلاعات کافی و علمی داشته باشند و با همکاری مستمر با جامعه دانشگاهی در کنار هم با جهاد تبیین به امیدآفرینی در جامعه بپردازند.

رئیس دانشگاه ایلام خاطرنشان کرد: اگر امید و امیدآفرینی در جامعه و به ویژه در بین نسل جوان تریوج داده شود، بدون شک قله‌های پیشرفت به طور مستمر فتح خواهد شد.

کد خبر 2770494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha