فرار موقت شورای شهر کرمانشاه از انحلال

سرویس کرمانشاه _ با وساطت هیات حل اختلاف استان کرمانشاه و هیات مرکزی حل اختلاف، یک مهلت سه ماه به شورای شهر کرمانشاه برای اصلاح رویه قبلی و عدم انحلال داده شد.

به گزارش کردپرس؛ استاندار کرمانشاه در دیدار با اعضای شورای شهر کرمانشاه با تشریح مشکلات و آسیب های رویکرد گذشته در شورای شهر، بر ضرورت پیگیری مطالبات و نیازهای زمین مانده و مهم شهر و شهروندان تاکید کرد و یک مهلت جدید برای خدمت رسانی شورا و حرکت در ریل قانون و اصلاح مسیر گذشته تعیین کرد.

در این نشست اعضای شورای شهر هم متعهد شدند که طی سه ماه لوایح معطل مانده در شورا را رسیدگی و پیگیری کنند.

همچنین اعضای شورا متعهد شدند جلسات را به صورت منظم و با خروجی موثر و قابل ارزیابی برگزار کنند و لوایح بر زمین مانده شورا رسیدگی و با حساسیت پیگیری شود.

همچنین شورا مهمترین مطالبات و نیازهای ضروری شهر و شهروندان را در دستور رسیدگی قرار دهد و از هرگونه پیگیری منافع شخصی و گروهی و دخالت در عزل و نصب ها و استخدام های شهرداری و... پرهیز شود.

استاندار کرمانشاه همچنین چند درخواست مردمی از جمله جمع آوری نخاله ها، ضایعاتی ها و سگهای ولگرد را هم به عنوان دستور کارهای اولیه روی میز شورا گذاشت تا طی هفته های آتی ذیل رعایت موارد بالا و حرکت اصولی شورا، پیگیری شوند و عملکرد شورا درباره این موارد هم ارزیابی شود.

این جلسه پیرو طرح پرونده انحلال شورای شهر کرمانشاه در هیات حل اختلاف مرکزی و وساطت هیات مرکزی برای دادن یک مهلت ۳ ماهه به شورا و نیز درخواست اعضای شورای شهر از استاندار کرمانشاه، تشکیل شد.

کد خبر 2766367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha