خبرنگاران روایتگران بی ادعای روزها و صحنه‌های تلخ و شیرین

سرویس ایلام - استاندار ایلام در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و عنوان کرد: خبرنگاران روایتگران بی ادعای روزها و صحنه‌های تلخ و شیرین هستند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حسن بهرام نیا در این پیام عنوان کرد: خبرنگاران به‌عنوان علم‌داران عرصه‌ی دانایی و آگاهی و نمایندگان امین مردم، همواره روایت‌گر تاریخ و وقایع در برهه‌های مختلف، ایفای نقشی ممتاز و بی‌دلیل در عرصه‌ی تحولات پیش‌روی جامعه داشته‌اند. آنان که دانستن را حق مردم می‌دانند و با رعایت اخلاق حرفه‌ای و با شجاعت در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی‌ تلاش می‌کنند.

وی خبرنگاران را روایت‌گران صادق و بی‌ادعای روزها و صحنه‌های تلخ و شیرین در ادوار مختلف تاریخ دانست و افزود: خبرنگاران در این مسیر پر پیچ و خم، همواره موجب ارمغان امید و زندگی برای جامعه شده‌اند. 

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: استان ایلام مفتخر به حضور خبرنگاران محجوب و پرتوانی است که در عرصه‌های مختلف ملی، استانی و محلی خوش درخشیده و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته‌اند و امروز توسعه و بالندگی این دیار، مدیون قلم‌فرسایی دل‌سوزانه و متعهدانه آن‌هاست.

او گفت: بی‌شک نقش‌آفرینی بی‌بدیل خبرنگاران ایلامی در حماسه‌ی بزرگ اربعین‌حسینی، وقایع و اتفاقات مختلفی چون حوادث پیش‌بینی نشده، همه‌گیری کرونا، موضوعات و مباحث اجتماعی، امیدآفرینی در شرایط سخت، محرومیت‌زدایی، وحدت و همدلی، عمران و آبادانی، توسعه و پیشرفت استان و ...‌ حقیقتاً شایسته‌ی تقدیر و تشکر است.

کد خبر 2759236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha