مجید مجیدی: بعد از این روزها، دوباره کنار هم جشن خواهیم گرفت

سرویس ایران- کارگردان فیلم «محمد رسول الله (ص)» با انتشار متنی ضمن قدردانی از زحمات کسانی که در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا حضور دارند از روزی نوشت که مردم در کنار هم روزهای گذر از این بیماری را جشن خواهند گرفت.

به گزارش کُرد پرس، مجید مجیدی کارگردان سینمای ایران که امسال با فیلم سینمایی خورشید در جشنواره فیلم فجر حضور داشت، با انتشار متنی از زحمات کادر پزشکی و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا قدردانی کرد.

در بخش ابتدایی متن نامه مجید مجیدی که در اختیار رسانه‌ها قرار داده، آمده است: این‌بار با کرونا، در نگاه اول سایه ترس و وحشت و نگرانی است و به ظاهر هرچه جلوتر برویم انگار این نگرانی بیشتر و بیشتر می‌شود! اما این یک روی سکه است. روی دیگر سکه همدلی، ایثار، فداکاری و گذشت آن هم در حد اعلای خودش، یعنی از جان خود گذشتن برای نجات یک هموطن و در خط مقدم این جبهه، جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی و همه گروه هایی که به نوعی با این عزیزان پیوند دارند. دست تک تک این عزیزان را می‌بوسیم.

در ادامه این متن آمده است: اینها حماسه می‌آفرینند همانند رزمندگان جان بر کفی که هشت سال از خاک و ناموس کشور عزیزمان دفاع کردند. جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی امروز دوباره به این واژه‌ها جان دادند و غبارروبی کردند از واژه‌های ایثار، فداکاری و گذشت و مطمئن باشید شما عزیزان که همیشه جایگاه اجتماعی‌تان محترم بوده ولی این‌بار قلب مردم ایران را تسخیر خواهید کرد. شک ندارم ما مردم بزرگ ایران این مشکل را هم همانند همه مشکلات جمعی دیگر، با همدلی، همراهی و ایمان پشت سر خواهیم گذاشت و بعد از این روزها، روزهای گذر از این بیماری را در کنار هم جشن خواهیم گرفت.

کد خبر 255363

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha