پاوه در میان ده نامزد شهر سالم جهانی

سرویس کرمانشاه _ سرپرست فرمانداری شهرستان پاوه از قرار گرفتن این شهر در میان ده نامزد شهر سالم جهانی خبر داد.

به گزارش کردپرس؛ جلیل بالایی در نشست شهر سالم گفت: خواهان تلاش مسئولان در شناسایی، حفظ و معرفی قابلیت های منحصر بفرد پاوه هستیم تا بتوانیم به جایگاه واقعی این شهر را در کشور و جهان آنطوری که شایسته است دست پیدا کنیم.

وی افود: تلاش برای انتخاب پاوه بعنوان شهر سالم، اولین اقدام در برندینگ ظرفیت های پاوه است که ریشه در فرهنگ و دینداری مردم دارد.

بالایی تاکید کرد: این برندینگ در بخش فرهنگی ملموس و ناملموس، میراث طبیعی و تاریخی، آداب و رسوم و معماری است که می بایست با ظرافت و دقت در تامین نظر دستگاه ها فرهنگی ناظر قدم برداریم.

سرپرست فرمانداری پاوه گفت: همچنین تلاش برای انتخاب شهر پاوه بعنوان شهر سالم گامی در تکمیل زنجیره ظرفیت های متعدد است که نقش و جایگاه شهرستان را ارتقاء خواهد داد .

بالایی همچنین خواهان تشکیل کمیته های تخصصی در این مورد شد و افزود: هر چند نامزدی پاوه در بین شهرهای کشور اقدام ارزشمند و موثری است اما راه سختی را در مسیر ایجاد شهر سالم پیش رو داریم که موفقیت آن در گرو مشارکت و همراهی یکایک شهروندان و مسئولیت پذیری آنان در مسیر می باشد.

وی این رویداد یک فرصت برای شناخت آسیب ها و تلاشی ارزشمند در مسیر ارتقاء شاخص های سلامت دانست و افزود: فرهنگ بالا ، مشارکت جویی و مسئولیت پذیری ، ریشه دینداری و باورمند ی مردم راه را بر تحقق این هدف هموار خواهد کرد.

کد خبر 24435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha