سخنگوی دولت وکیل مدافع رسانه ها و افکار عمومی در جلسات دولت است

سرویس کردستان – سخنگوی دولت گفت: سخنگوی دولت فقط پل ارتباطی دولت و رسانه ها نیست بلکه پل ارتباطی رسانه ها و افکار عمومی با دولت نیز هست و به عنوان وکیل مدافع رسانه ها و افکار عمومی در جلسات دولت حضور دارد.

به گزارش کرد پرس، علی بهادری جهرمی در نشست با خبرنگاران، گفت: رسانه امروز چشم بینای دولت برای شناخت مسائل اساسی کشور است. دولت رسانه را جزئی از خود دانسته که برای رفع مشکلات امروزی و شناخت مسائل اساسی کشور در حال کمک به آن است.

وی اظهار کرد: رسانه با انعکاس مسائل اجتماعی و مسائل حوزه های مختلف، معرفی منافذ فساد در صورتی که وجود داشته باشد می تواند کمک حال دولت باشد.

سخنگوی دولت افزود: از رسانه ها درخواست داریم تمرکز خود را بر روی مسائل اساسی و محوری کشور قرار دهند چرا که امروز در شرایطی نیستیم که درگیر حواشی باشیم و باید همه با هم تلاش کنیم تمرکز را بر روی حل مسائل اصلی قرار دهیم.

بهادری جهرمی ادامه داد: رسانه ها وقتی بر روی این مسائل تمرکز داشته باشند، سخنگوی دولت نیز می تواند با کمک گرفتن از این ابزار، دولت را به پاسخگویی وا دارد و این مسئله ای بوده که مورد تاکید رئیس جمهور است.

وی یادآور شد: دولت باید در اقدامات خود شفافیت داشته باشد، دولت باید پاسخگوی رسانه ها و افکار عمومی باشد و لازمه تحقق این مهم این است که رسانه ها در مسیر اولویت ها و نیازهای اساسی مردم قرار گیرند.

سخنگوی دولت بیان کرد: سخنگوی دولت فقط پل ارتباطی دولت و رسانه ها نیست بلکه پل ارتباطی رسانه ها و افکار عمومی با دولت نیز هست و در جلسات هیئت دولت و دیگر جلسات عالی که سخنگوی دولت در آنها حضور دارند، به عنوان نماینده افکر عمومی و رسانه ها حضور خواهد داشت.

بهادری جهرمی گفت: به قول آقای رئیسی من وکیل مدافع افکار عمومی در جلسات دولت هستم و از این رو تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا نماینده رسانه ها و افکار عمومی در این جلسات باشم.

کد خبر 22367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha