تابلو فرش های مزین به تمثال شهدای دهلران رونمایی شد

سرویس ایلام - در راستای برگزاری کنگره ۳ هزار شهید استان ایلام با حضور خانواده شهدا، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان دهلران از تابلو فرش های تمثال شهدای این شهرستان توسط مادران شهدا رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حجت الاسلام سیدمحسن موسوی، امام جمعه دهلران در این مراسم گفت: شهدا و ایثارگران با از خودگذشتگی و دفاع جانانه از میهن اسلامی قله های افتخار و جوانمردی را فتح کردند و ما امروز هر چه داریم به عظمت خون پاک شهداست.

وی تصریح کرد: شهیدان در آموزه‌های دینی جایگاه رفیعی دارند و امروز قدرت مادی و معنوی ایران اسلامی ملت ایران را به این جایگاه رفیع رسانده که می تواند در مقابل قدرتمندترین دشمنان شرق و غرب ایستادگی کند.

حجت الاسلام موسوی یادآور شد: انقلاب امانت شهدا است و همه ما باید با حراست و حفاظت از این انقلاب راه شهدا را ادامه بدهیم و اگر قرار است رستگار شویم باید پیرو راه شهدا باشیم.

امام جمعه دهلران تصریح کرد: کنگره ملی ۳ هزار شهید استان ایلام یکی از برنامه های بسیار مهم استان است چرا که این برنامه فرصت بسیار خوبی برای معرفی رشادت های شهدا، جانبازان و مردمان این استان است.

کد خبر 21462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha