۷۳ درصد مردم چرداول واکسینه شدند

سرویس ایلام - فرماندار چرداول در جمع خبرنگاران گفت: تا کنون بیش از ۷۳ درصد از مردم شهرستان چرداول در راستای مقابله با ویروس کرونا، دوز اول و دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سعیدرضا کریمیان در تشریح وضعیت واکسیناسیون کرونا در شهرستان چرداول گفت: تاکنون در راستای مقابله با ویروس کرونا، بیش از ۲۷ هزار نفر از مردم شهرستان چرداول دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

کریمیان ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، تعداد ۱۵ هزار نفر از شهروندان چرداولی با تزریق دوز دوم کرونا روند واکسیناسیون خود را کامل کرده اند.

فرماندار چرداول بیان داشت: تا امروز در مجموع بیش از ۴۲ هزار نفر از مردم شهرستان ، موفق به دریافت دوزهای اول و دوم واکسن کرونا شده اند که استمرار این روند می تواند مرگ و میرهای ناشی از این ویروس مخرب در سطح شهرستان را به شدت کاهش دهد.

فرماندار شهرستان چرداول با اشاره به تاثیر واکسن کرونا در کاهش مرگ و میرها مبتلایان خاطرنشان کرد: با توجه به اثرات علمی اثبات شده واکسیناسیون بر میزان مرگ و میرها از مردم فهیم شهرستان درخواست می شود که برای تزریق واکسن کرونا بدون معطلی به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

کد خبر 19445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha