امیدآفرینی و دعوت به مشارکت مهم‌ترین نقش رسانه ها در شرایط کنونی

سرویس ایلام - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در نشست با اهالی رسانه استان بیان اینکه امروز قدرت تبلیغاتی دشمن آخرین حربه ای است برای ضربه زدن به نظام اسلامی به کار گرفته است، گفت: مشارکت در انتخابات و دعوت دیگران برای مشارکت حداکثری یک تکلیف است و رسانه ها نقش مهم و بی بدیلی در این امر دارند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حجت‌الاسلام الله نور کریمی تبار با اشاره به نقش مردم ایلام در انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، ابراز کرد: یکی از نکات محرومیت استان ایلام این است که حماسه های ماندگاری که مردم در دوران دفاع مقدس خلق کردند، دارد به فراموشی سپرده می شود، یک فیلم از مقاومت جانانه مردم استان ایلام در برابر رژیم بعثی نداریم، ایلام در موضوع دفاع مقدس مظلوم و رشادت های مردم استان ایلام مغفول واقع شده است.

امام جمعه ایلام گفت: نقش مردم استان ایلام در دوران دفاع مقدس بسیار درخشان است و مردم پای انقلاب ایستادند، با وجود آوارگی، مردم ایلام از سرزمین اسلامی دفاع کردند، لازم است که این رشادت ها بیان شود، ما ابرقدرتی آمریکایی ها را به چالش کشیدیم، امروز ایران اسلامی از اقتدار لازم برخوردار است، این عظمت و عزت ایرانی و ایران اسلامی است، موشک های ایرانی پایگاه آمریکایی ها را شخم زد و آنها نتوانستند کاری بکنند.

کریمی تبار یادآور شد: امروز قدرت تبلیغاتی دشمن آخرین حربه ای است برای ضربه زدن به نظام اسلامی به کار گرفته است، افزود: دشمنان با تمام توان رسانه ای و تبلیغاتی خود در تلاش هستند که مردم را از نظام اسلامی مایوس کنند، دشمن از اول انقلاب تا کنون همواره تلاش کرده است که مردم پای صندوق های رای نیایند و بر این امر تبلیغ کرده است.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه دشمن با به کارگیری تحریم ها توقع داشت نظام اسلامی از بین برود، افزود: امروز مشکلات و گلایه هایی وجود دارد، امااین شرایط قابل تغییر است تا به خودکفایی برسیم، امروز در کشور با همت جوانان پالایشگاه بزرگ خلیج فارس راه اندازی شده و در تولید بنزین به خود کفایی رسیده ایم.

امام جمعه ایلام در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نقش رسانه ها، فعالان فضای مجازی و خبرنگاران، نقشی بی بدیل است، اظهار کرد: بنده از همه خبرنگاران و رسانه ها که برای گرم کردن تنور انتخابات تلاش کردند و وقت گذاشتند، قدردانی می کنم.

حجت الاسلام کریمی تبار با تاکید بر امیدآفرینی در سطح جامعه به همت رسانه ها و فعالان فضای مجازی، گفت: به وجود خبرنگاران و رسانه های استان افتخار می کنیم که همواره نقش خود را به خوبی در شرایط مختلف ایفا کرده اند، امروز در شرایط کنونی، لازم است که رسانه روح امید را در سطح جامعه با بیان دستاوردها و نگاه به آینده جاری کنند و به طور قطع نقد سازنده موجب پیشرفت و تعالی می شود.

کد خبر 11513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha