لزوم توجه توأمان فرمانداران ایلام به مشارکت حداکثری در انتخابات و رعایت پروتکل های بهداشتی

سرویس ایلام - استاندار ایلام در نشست ستاد کرونا تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعات حال حاضر استان بحث مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و همچنین حفظ سلامت مردم است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، محمد نوذری خاطرنشان کرد: در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا بخاطر رفع مخاطرات مردم ۱۵ درصد شعب اخذ رای افزایش داده شده است.

وی از فرمانداران، شهرداران و دهیاران استان خواست نسبت به تبلیغات محیطی در خصوص مشارکت حداکثری مردم و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام توأمان و جدی داشته باشند.

نوذری از دانشگاه علوم پزشکی استان هم خواست برای نظارت و بازرسی بر شعب اخذ رأی از هم اکنون دقت های لازم را داشته باشند.

استاندار ایلام در ادامه خواستار نشست های مشترک بین فرمانداران و مسئولین شبکه های بهداشت در شهرستان ها شد و افزود: یکی از موضوعات مهم بحث تبلیغات است و باید مسئولین ستادها ملزم به رعایت چک لیست های بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا باشند.

وی با گلایه از اعلام آمارهای اعلامی سینوسی بصورت ملی در خصوص جایگاه استان ایلام در رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: وضعیت ایلام به نسبت بسیاری از استانهای کشور مناسب تر است و نباید عملکرد کل مجموعه استان زیر سوال برود.

استاندار ایلام از دانشگاه علوم پزشکی استان خواست چرایی این سوالات از طریق وزارت بهداشت احصاء شود که بر چه اساسی استان در رده های آخر رعایت پروتکل های بهداشتی است؟

نوذری با بازخوانی وضعیت کرونا در پیک چهارم هم با ابراز گلایه از عملکرد شهرستان مهران که با افزایش بستری ها مواجه است، گفت: شرایط در شهرستانهای ایلام، آبدانان و ایوان هم با افزایش بستری مواجه است که باید به سرعت تدبیر شود.

کد خبر 11439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha