برگزاری تریبون آزاد بی مجوز در ایلام ممنوع / نرم افزار شعبه‌یاب رونمایی می شود

سرویس ایلام - رییس ستاد انتخابات ایلام عنوان کرد: با توجه به شیوع کرونا و حفظ سلامت مردم برگزاری تریبون آزاد انتخابات بدون مجوز در فضاهای پرتراکم شهر ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، الیاس فتاحی در نشست ستاد انتخابات استان ایلام گفت: برگزاری تریبون آزاد انتخابات تنها با اخذ مجوز از فرمانداری و در یک مکان از پیش تعیین شده با حضور نیروی انتظامی و دستگاه های نظارتی انتخابات امکان پذیر است.

او گفت: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و سهولت دسترسی مردم به شعب، نرم افزار شعبه یاب طراحی و در دسترس عموم قرار می گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام تاکید کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری به هم افزایی، امیدآفرینی و ایجاد نشاط در جامعه برای مشارکت حداکثری نیازمندیم، نباید در شرایط فعلی برخی افراد با اظهارنظرهای نسنجیده مردم را ناامید کنند.

فتاحی گفت: دشمنان نظام و انقلاب تمام توان خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات پیش رو بکار گرفته اند، لازم است مردم با حضور حداکثری و مسئولین با کار بیشتر زمینه خنثی سازی توطئه ها را فراهم آورند. مردم با غیرت ایلام عزیز همواره در ادوار گذشته انتخابات بالاترین مشارکت مردمی را به ثبت رسانده بازهم با آگاهی و عزت در انتخابات حضور خواهند یافت.

وی ضمن تاکید بر فرمانداران، بخشداران و کمیته های تخصصی انتخابات نسبت به رفع نیازها و نواقص احتمالی، عنوان کرد: بین هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی تعامل و هماهنگی خوبی برقرار بوده و زمینه انتخاباتی سالم، امن، رقابتی و با مشارکت حداکثری در استان فراهم است.

رییس ستاد انتخابات استان ایلام یادآور شد: رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری مهم ترین مبنای انتخابات است همه مدیران و عوامل اجرایی باید در این راستا دقت نظر داشته را باشند. اظهار نظر مجریان انتخابات له یا علیه کاندیداها ممنوع است. استفاده از امکانات و خودروهای دولتی برای تبلیغات کاندیداها ممنوع است.

فتاحی تصریح کرد: کمیته های اطلاع رسانی، پشتیبانی، امنیتی و فناوری با توجه با فاصله اندک تا برگزاری انتخابات پیش رو باید نواقص موجود را برطرف و فعالیت و تلاش خود را دو چندان کنند.

کد خبر 10905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha