انجام ۱۶۰۰ کیلومتر برف‌روبی در محورهای روستایی کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ معاون راهداری کرماشاه معاون راهداری اداره کل راهداری استان کرمانشاه گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ هزار و ۶۸۴ کیلومترباند عملیات برف‌روبی در محورهای روستایی و فرعی انجام شده است.

به گزارش کردپرس؛ علی سلیمی گفت: در پی ورود سامانه بارشی به استان؛ با تلاش بی وقفه راهداران، تردد در محورهای اصلی و شریانی برقرار بوده و کلیه محورهای روستایی و فرعی استان کرمانشاه باز است.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱هزار و ۶۸۴ کیلومتر باند عملیات برف‌روبی در محورهای روستایی انجام و ۹۹۵ تن شن و نمک برای جلوگیری از یخ زدگی در سطح راه های روستایی استان مورد استفاده قرار گرفته است.

سلیمی افزود: بیشترین بارش در سطح استان مربوط به شهرستان های کرمانشاه، پاوه، سنقر و کلیایی بوده است و محورهای روستایی شهرستان های صحنه، ثلاث‌باباجانی و هرسین نیز در این عملیات بازگشایی شده است.

وی عنوان کرد: ۴۶ اکیپ راهداری در استان کرمانشاه فعال و آمادگی لازم برای انجام عملیات برف‌روبی در محورهای مواصلاتی را دارند.

معاون راهداری اضافه کرد: تعداد ۱۰۶ دستگاه ماشین آلات راهداری به همراه ۱۴۱ نفر نیرو راهدار برای برف‌روبی محورهای روستایی به کارگیری شده است.

سلیمی افزود: در جریان عملیات برف‌روبی در محورهای روستایی، ۶۲ مقطع ریزش برداری انجام و به ۵۱ خودرو امداد رسانی شده است.

وی در پایان، با بیان اینکه همشهریان از سفرهای غیرضروری پرهیز نمایند، افزود: درصورت انجام سفرهای جاده ای حتماً در تماس با ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها از وضعیت راه ها مطلع شوند و تجهیزات ایمنی و لباس گرم همراه داشته باشند و سرعت مطمئنه را رعایت نمایند.

کد خبر 42291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha