پایان عملیات پاکسازی و برف روبی شهر کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از پایان یافتن عملیات پاکسازی و برف روبی شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش کردپرس، امیر رحیمی اظهار داشت: در طی 24 ساعت گذشته شاهد سه بار بارش باران و برف در سطح شهر کرمانشاه بودیم که در ساعت حدود 19 بارش برف شدت گرفت.

وی افزود: همزمان با این بارش ها، همکاران ما در معاونت خدمات شهری و مناطق هشت گانه بصورت اورژانسی عملیات برف روبی و رفع مسدودی معابر را آغاز کردند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در همان ساعات ابتدایی بارش، در کمربندی غربی شاهد یک تصادف بودیم و به طبع ایجاد گره ترافیکی بودیم که کار را برای همکاران سخت کرد، اما با همکاری پلیس راهور مسیر سریعا بازگشایی و اقدامات عملیاتی ادامه یافت.

رحیمی ادامه داد: نقاط شیب دار، تقاطع های غیرهمسطح، چهارراه ها و مسیرهای پر تردد اولین اولویت ما در شن ریزی بودند که در این راستان حدود صد تن نمک و شن و 200 تن مخلوط شن و نمک در تمامی معابر اصلی ریخته شد.

وی با بیان اینکه تعداد 20 دستگاه خودروی برف روب بکارگیری شدند خاطرنشان کرد: هیچ یک از مسیرهای اصلی و فرعی شهر کرمانشاه مسدود نیستند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: اقدامات رفع مسدودی معابر تا ساعت 5 صبح امروز ادامه داشت و از ساعات اولیه صبح نیز نیروهای پاکبان، خدمات شهری و مناطق هشت گانه اقدام به درخت تکانی، شن ریزی پیاده را و کوچه ها کرده اند و کماکان ادامه دارد.

رحیمی بیان کرد: در نقاط مختلف شهر مخزن های شن تعبیه شده است و از مردم کرمانشاه بخصوص کسبه درخواست داریم همکاری لازم را با خادمین خود در شهرداری کرمانشاه داشته باشند.

کد خبر 25653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha