بهره مندی  ۱۱ هزار مشترک استان کرمانشاه از آب شرب سالم و پایدار

سرویس کرمانشاه _ معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خبر داد: طی ۹ ماه گذشته ۱۱ هزار و ۸۱۵ مشترک جدید آب و فاضلاب در استان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

به گزارش کردپرس، معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان ضمن اشاره به تلاش شرکت برای تسریع در فروش و نصب انشعابات و جلوگیری از تخلفات احتمالی، گفت: این شرکت در راستای عمل به رسالت خود در تامین و توزیع آب شرب سالم و پایدار و خدمات رسانی مطلوب به مشترکین گرامی اقدام به واگذاری ۱۱ هزار و ۸۱۵ فقره انشعاب آب و فاضلاب به متقاضیان واجد شرایط کرد.

پیمان رضایی همچنین ضمن تاکید بر اهمیت شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیر مجاز در مدیریت تامین و توزیع آب شرب پایدار، خاطر نشان کرد: استفاده از انشعابات غیرمجاز علاوه بر تضییع حقوق شهروندی، موجب افت فشار آب و بروز خسارت به شبکه توزیع می شود. به همین منظور شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در دستور کار این شرکت قرار گرفت و طی ۹ ماه گذشته ۲ هزار و ۶۶ مورد برخورد با انشعابات غیرمجاز در استان ثبت شد.

به گفته رضایی با توجه به کاهش نزولات آسمانی و تداوم خشکسالی در استان به تبع آن کاهش سطح منابع تامین آب شرب، این معاونت در راستای برخورد با استفاده کنندگان از آب شرب جهت مصارف غیرشرب همچون آبیاری باغات و مزارع نظارت بر مشترکین پر مصرف و خانه باغ هارا بیش از پیش کند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در پایان از اعلام آمادگی این شرکت جهت قانونی نمودن انشعابات غیرمجاز خبر داد و افزود: خواسته ما از مشترکین محترم این است که ضمن ارج نهادن به اهمیت آب، با مدیریت صحیح مصرف و عدم استفاده از انشعابات غیرمجاز همکاری لازم را با این شرکت جهت ارائه خدمات مطلوب داشته باشند.

کد خبر 24816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha