اهدای ۱۰۰۰ بسته معیشتی و ۵۰۰ دستگاه تبلت به خانواده ها و دانش آموزان کم‌برخوردار

سرویس کرمانشاه _ آیین اهدای ۱۰۰۰ بسته معیشتی و ۵۰۰ تبلت دانش آموزی امروز (۱۹ اردیبهشت) با همکاری استانداری کرمانشاه، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد امام خمینی(ره) و با حضور معاونین و جمعی از مدیران کل و مشاورین استانداری و مسوولین دستگاه های اجرایی و کمیته امداد برگزار شد.

به گزارش کردپرس؛ حاج جعفر همتی نماینده و بازرس ویژه استاندار کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: پیشوای ما حضرت علی (ع) شب ها در کوچه های تنگ و تاریک کوفه، نان و خرما بر دوش می‌گرفت و به درب خانه های ایتام، مستضعفین و محرومان می‌برد.

وی افزود: امروز در این مراسم می‌خواهیم این پیام را بدهیم که بعد از ۱۴۰۰ سال در نظام مقدس جمهوری اسلامی، سنت نیکوی کمک به محرومان همچنان ادامه دارد.

همتی عنوان کرد: با توجه به فشارهای اقتصادی که بیماری منحوس کرونا به بخشی از جامعه وارد کرده، رهبر معظم انقلاب در سال ۹۸ فرمودند که به این افراد کمک‌های مومنانه اهداء شود‌.

وی افزود: از همان لحظه اقشار مختلف مردم از جمله خیرین، نهادها، سازمان‌ها و ادارات با جان و دل به این پویش مومنانه پیوستند و تا امروز میلیون‌ها بسته معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه در تمام ایران در اختیار محرومان قرار گرفته است.

نماینده و بازرس ویژه استاندار کرمانشاه تاکید کرد: امروز در جمهوری اسلامی مردمانی زندگی می کنند که حاضرند قوت لایموت خود را به دیگران هدیه بدهند و پیامبر اکرم و ائمه اطهار از این کار نیکو خشنود هستند.

وی در ادامه از تلاش‌های گسترده استاندار کرمانشاه در قالب پویش کمک های مومنانه تقدیر کرد و گفت: استاندار جهادی و مومن کرمانشاه از یک ماه قبل با رییس بنیاد مستضعفان و دیگر نهادها هماهنگی‌های لازم را انجام دادند تا این بسته های معیشتی امروز در آستانه عید فطر در اختیار محرومان قرار گیرد.

همتی افزود: همچنین استاندار کرمانشاه از ابتدای ماه مبارک رمضان پویش کمک های مومنانه مدیران استان را راه اندازی کردند و این عزیزان در حد توان شخصی، کمک های مومنانه‌ای را در اختیار بهزیستی و کمیته امداد قرار دادند که جای تقدیر دارد.

کد خبر 9482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha