سرویس ایران- معاون ضد تروریسم وزارت اطلاعات گفت: علاوه بر داعش، اقدامات 30 گروه تروریستی دیگر در چند سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی شده است.

به گزارش دریافتی یکشنبه ایرنا از اداره کل اطلاعات استان فارس، معاون وزارت اطلاعات در آیین آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای مقابله با تروریسم تکفیری در شیراز افزود: افزون بر 30 گروه تروریستی مسلح طی چند سال گذشته اقداماتی را برای نا امن ساختن فضای کشور و سلب آرامش مردم در دستور کار داشته اند.
وی اظهار کرد: این اقدامات با عنایت خداوند متعال، دعای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، هوشیاری و همکاری مردم همیشه در صحنه، مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری سایر دستگاه های امنیتی سپاه پاسداران، ارتش، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی خنثی شده است.
معاون وزارت اطلاعات گفت: هرچند داعش امروز به برکت خون شهدای مدافع حرم و جانفشانی رزمندگان اسلام، سرزمینی برای حاکمیت ندارد، لیکن باید با هوشیاری، مراقب برنامه های جدید تروریست ها و حامیان منطقه ای و بین المللی آنها بود.
مدیرکل اطلاعات استان فارس نیز در سخنانی در این آیین هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مقابله با تروریسم تکفیری را آگاهی بخشی به مخاطبان خاص درباره مبارزه بی امان وزارت اطلاعات با گروه های تکفیری تروریستی اعلام کرد.
وی داعش را شجره خبیثه، محصول طراحی نظام سلطه غربی – عبری و عربی دانست که تلاش کرده اند سلطه خود را بر منطقه استراتژیک غرب آسیا توسعه دهند.
مدیرکل اطلاعات استان فارس در ادامه سخنان خود، اهداف دشمنان از ایجاد و حمایت از داعش و تامین امنیت رژیم صهیونیستی و مشغول سازی مسلمانان و خدشه وارد کردن به امنیت بی بدیل جمهوری اسلامی ایران دانست.
وی بیان کرد: هدف این گروه ها در سال های اخیر سلب امنیت استان فارس و شهر شیراز سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) در ایران بوده است که به حول وقوه الهی و هشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان فارس و باهمکاری و همدلی اعضای شورای تامین استان، تمامی اقدامات آنان تاکنون با شکست مواجه شده است.
در این آیین، نمایشگاه دستاوردهای مقابله با تروریسم تکفیری که به همت اداره کل اطلاعات استان فارس برپا شده است، آغاز به کار کرد.
این آیین با حضور حضرت آیت الله دستغیب نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی، اسماعیل تبادار استاندار فارس و رئیس شورای تامین استان فارس و همچنین علما و روحانیون، اعضای شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس کل دادگستری، اعضای جامعه اطلاعاتی و تعدادی از مدیران ارشد استان برگزار شد.
در این نمایشگاه، مستندات مربوط به فعالیت، اقدامات و انهدام ده ها تیم تروریستی اعزامی به کشور، تجهیزات انفجاری، سلاح های کشف شده، ابزار و وسایل الکترونیکی و ... به نمایش گذاشته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha