حل معضلات مناطق کم برخوردار کردستان نیازمند نگاه فرابخشی است

سرویس کردستان - استاندار کردستان با اشاره به اینکه باید دستگاه های متولی استان در زمینه رفع مشکلات مناطق کم برخوردار وارد امر شده و به صورت عمده کار را در دست بگیرند، گفت: نگرانی زیادی که در مناطق حاشیه ای استان وجود دارد باید با جدیت و نگاه فرا بخشی مدیریت شود.

به گزارش کرد پرس، اسماعیل زارعی کوشا در جلسه ستاد بازآفرینی استان کردستان که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: باید کمیته ای متشکل از سه معاونت عمرانی، سازمان برنامه و بودجه و راه و شهرسازی برای بازبینی و به روز رسانی اقدامات مشترک گذشته سناد بازآفرینی استان تشکیل و همه برنامه ها به صورت ماهیانه رصد شود.

وی با اشاره به اینکه باید دستگاه های متولی استان در زمینه رفع مشکلات مناطق کم برخوردار وارد امر شده و به صورت عمده کار را در دست بگیرند، افزود: نگرانی زیادی که در مناطق حاشیه ای استان کردستان وجود دارد باید با جدیت و نگاه فرا بخشی مدیریت شود.

استاندار کردستان افزود: نایسر به عنوان یک منطقه پرجمعیت و به شدت محروم مطرح شده است که باید مجموعه ستاد باز آفرینی علاوه بر این منطقه نسبت به حل مشکلات سایر مناطق حاشیه شهری با جدیت به همه ورود کند.

زاعی کوشا با بیان اینکه دستگاه های کمک رسان کشور باید سهم مناسبی را برای استان کردستان در نظر بگیرند تا فرصت های از دست رفته در دهه های گذشته جبران شود، ادامه داد: باید از ظرفیت های کشوری برای رفع معضلات نهایت استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه شهرداران استان تلاشگر و پای کار هستند و این امر به نفع مدیریت شهری است، یادآور شد: از شهرداران درخواست می شود که دولت را در بازدیدهای میدانی و اتخاذ تصمیمات مهم همراهی کنند.

کد خبر 25397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha