۴۳۲ کیلوگرم فرآورده دامی فاسد در قروه کشف شد

سرویس کردستان - رئیس شبکه دامپزشکی قروه از کشف و ضبط ۴۳۲ کیلوگرم فرآورده دامی فاسد و تشکیل ۱۷ پرونده برای متخلفان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کُرد پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی کردستان، کامبیز نجفی اظهار کرد: مراکز عرضه فرآورده‌های دامی شهرستان قروه، سریش آباد، دلبران و دزج مورد پایش اکیپ‌های ستاد اداره‌کل دامپزشکی کردستان به سرپرستی معاون سلامت استان قرار گرفت.

وی با اشاره به بازدید از مراکز عرضه فرآورده‌های دامی در قروه و شهرهای اطراف آن، افزود: در روزهای اخیر حدود ۴۳۲ کیلوگرم انواع فراورده دامی فاسد از مراکز عرضه شهرستان قروه و شهرهای اطراف کشف، ضبط و معدوم‌سازی شد.

رئیس شبکه دامپزشکی قروه ادامه داد: در بازدید از ۱۰۰ مرکز عرضه فرآورده دامی شهرهای قروه، سریش آباد، دلبران و دزج ۱۸۲ کیلوگرم انواع فرآورده دامی فاسد و غیرقابل مصرف کشف و ضبط شد و ۸ پرونده تعزیراتی برای متخلفان تشکیل شد.

نجفی یادآور شد: در روزهای اخیر همچنین اکیپ‌های شبکه دامپزشکی قروه ۲۵۰ کیلوگرم انواع فراورده خام دامی فاسد و غیرقابل مصرف از مراکز عرضه سطح شهرستان قروه کشف و ضبط کردند که منجر به تشکیل ۹ پرونده تعزیراتی در این زمینه تشکیل شد.

کد خبر 16648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha