نوجوان پژوهشگر برگزیده کانون پرورش فکری آذربایجان غربی درگذشت

سرویس آذربایجان غربی- "پارسا رشیدی"، عضو نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز سردشت و پژوهشگر برگزیده هفته پژوهش كانون در سطح كشور، درگذشت.

به گزارش کردپرس، روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی اعلام کرد: "پارسا رشیدی" عضو ۱۵ ساله سردشتی از سال ۹۶ به عضویت مرکز فرهنگی و هنری سردشت در آمد.

او با علاقه و استعدادی که از خود نشان داد، عنوان برگزیده نهمین دوره هفته پژوهش کانون کشور را با پژوهشی با عنوان « تاثیر خاک در رشد درخت انگور سیاه سردشت » کسب کرد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی در پیامی در گذشت این عضو نوجوان را تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت جواد زاهدی آمده است: خبر جانسوز درگذشت این نوگل بوستان علم و معرفت، همکاران کانون استان را در سوگ عظیمی نشاند، اینجانب به نیابت از مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی فقدان این نوجوان پژوهشگر، ساعی و خلاق را به خانواده آن مرحوم، و جامعه آموزشی استان تسلیت می گویم، روحش شاد و قرین و غریق غفران الهی باد.

هفته پژوهش كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان سراسر کشور سه نوجوان عضو كانون آذربايجان غربي به علت ارائه پژوهش بر روي گياهان درخشيدند که "پارسا رشيدي" توانست با پژوهش 'انگور سياه سردشت' عنوان شايسته تقدير نهمين دوره برنامه‌هاي هفته پژوهش كانون در سطح كشور دست پيدا کند.

کد خبر 3687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha