انتشار:  جمعه 21 تیر 1398  ::  10:56

سرویس ترکیه

پیام دمیرتاش به دانشجوی بغازایچی:

کسانی که شما را هدف قرار می هند بدانند که دوران در حال تغییر است

سرویس ترکیه - در پی آغاز روند قضایی علیه دانشجوی دانشگاه بغازایچی استانبول که در مراسم فارغ التحصیلی در این دانشگاه پلاکارد "آزادی برای دمیرتاش و تمام زندانیان سیاسی" را حمل می کرد، دمیرتاش از زندان ادیرنه در پیامی نوشت: کسانی که شما را هدف قرار می دهند بدانند که دوران در حال تغییر است.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه اورنسل، در پی آغاز روند قضایی علیه "اوزن. ی" دانشجوی دانشگاه بغازایچی استانبول که در مراسم فارغ التحصیلی در این دانشگاه پلاکارد "آزادی برای دمیرتاش و تمام زندانیان سیاسی" را حمل می کرد، صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک سابق دربند حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) از زندان ادیرنه در پیامی که از طریق وکلایش منتشر کرده است از این دانشجو و اقدامش حمایت کرد.

در پیام دمیرتاش آمده است: سلام دوست عزیز من اوزن، به وسیله تو به تمام دوستان خود در دانشگاه ها به خصوص دانشگاه بغازایچی سلام دارم. به خاطر رفتارتان که در برابر ظلم، ناحقی و فشار گردن خم نمی کنید به شما تبریک می گویم. کسانی که شما را متهم کرده و به عنوان هدف تعیین می کنند بدانند که دوران در حال تغییر و گذر است. با امید، پایداری و دوستی فراوان...

 

کد خبرنگار: 30102