انتشار:  چهارشنبه 5 تیر 1398  ::  14:24

سرویس کردستان

صبح امروز اتفاق افتاد؛

قطعی مکرر آب و برق در قروه/علت؛ اتصال در مدار عنوان شد

سرویس کردستان- قطعی مکرر آب و برق در قروه صبح امروز چهارشنبه در حالی اتفاق افتاد که به گفته متولیان امر این مشکل ناگهانی پس آمده و علت آن اتصال در مدار عنوان شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، از صبح امروز چهارشنبه به صورت مکرر و در بازه زمانی کوتاه مدت، برق در قروه با نوسان و قطعی همراه بوده و هست به طوری که باعث مشکل در تعدادی از وسایل برقی گردید. همچنین قطعی مکرر برق در روند کاری ادارات به ویژه بانک ها هم اختلال ایجاد کرد و نارضایتی مردم را در پی داشته است.

این قطعی برقی در حالی است که بدون اطلاع قبلی بوده و همین شهروندان را بیشتر ناراحت کرده و نسبت به این بی برنامه بودن معترض هستند. در همین راستا در پی تماس خبرنگار کردپرس با روابط عمومی شرکت توزیع برق شهرستان قروه مشخص شد که علت قطعی برق اتصال و خرابی در مدار در منطقه ای از شهر بوده و در دست تعمیر است. همچنین مسئول روابط عمومی شرکت برق از اینکه این مشکل ناگهانی پیش آمده و با برنامه نبوده گفت.   

از طرفی دیگر علاوه بر قطعی برق در مناطقی از شهر هم آب قطع شده و بنا به گفته های مسئول روابط عمومی آب و فاضلاب شهری قروه در پاسخ به خبرنگار کردپرس، این قطعی مکرر برق باعث ایجاد اختلال در پمپ های آب شده و قطعی آب شهری را در مناطق بالادست به همراه داشته است.

شهروندان قروه ای در پی یک ناهماهنگی روز خود را با قطع مکرر برق و آب آغاز کردند و در این میان انتظار دارند متولیان امر نه تنها در روند رفع مشکل سرعت عمل داشته باشند بلکه حداقل این گونه موارد را از قبل پیش بینی کرده و منبع ذخیره ای در این زمان ها تعبیه کنند تا هر زمان مشکلی اتفاقی پیش آمد خسارتی به شهروندان وارد نشود.

همچنین شرکت توزیع برق شهرستان قروه نیاز است موارد این چنینی را بعد از اینکه بار اول متوجه اتصال شدند حداقل برای اطلاع شهروندان هم که شده اطلاع رسانی عمومی کنند تا مردم نسبت به محافظت از وسایل برقی حساس دقت بیشتری داشته باشند و اینکه هم اکنون اعلام شود که این وضعیت تا کی ادامه دارد تا مردم در جریان قرار بگیرند./