سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  چهارشنبه 23 مرداد 1398  ::  15:29   

کلاهبردار میلیاردی پس از اغفال 55 نفر در ایلام دستگیر شد

سرویس ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام خبر از دستگیری یک کلاهبردار میلیاردی در ایلام داد که تا کنون توانسته است 55 نفر را اغفال کرده و بیش از هزار میلیارد ریال از آن‌ها کلاهبرداری کند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس از پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری گفت: کلاهبردار یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی با ۵۵ نفر شاکی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

وی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان و مردم شهرستان ایلام مبنی بر این که فردی با هویت معلوم، به بهانه سرمایه گذاری و کار بازرگانی، با اقدامات متقلبانه و ترفند وعده سود خوب، از آنان کلاهبرداری کرده، موضوع  بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

یاری گفت: پلیس استان با پایش های تخصصی و بررسی های میدانی و انجام شگردهای خاص اطلاعاتی محل اختفاء این متهم متواری را پیدا کرده و با هماهنگی با مقام قضائی  متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی ایلام تاکید کرد: این متهم حرفه ای در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری خود به مبلغ یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از تعداد ۵۵ نفر از شهروندان اعتراف کرد.

سردار یاری با اشاره به اینکه متهم با معرفی به مرجع قضائی روانه زندان مرکزی ایلام شد، به شهروندان توصیه کرد: به وعده های دروغین کلاهبرداران باور نکنند و پلیس را در برخورد با سودجویان این عرصه با اعلام به موقع اخبار همراهی کنند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#فرمانده انتظامی ایلام، یردار یاری
#کلاهبردار میلیاردی