سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  جمعه 28 تیر 1398  ::  20:31   

جمعه پرحادثه در قروه؛

مسمومیت 30 قروه ای به دلیل نشتی مخزن در استخر

سرویس کردستان- واژگونی خودرو، تخریب منزل مسکونی و نشتی مخزن کولر در استخر کوثر قروه که باعث مسمومیت 30 نفر شد؛ جمعه پر حادثه ای را در شهرستان رقم زد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، بعد از ظهر امروز جمعه چندین حادثه ناگوار در قروه رخ داد. از حادثه انفجار یک واحد منزل مسکونی به دلیل نشت گاز گرفته تا تصادف در محور سنندج- قروه و نشتی مخزن کولر استخر کوثر قروه.

در حادثه انفجار یک واحد مسکونی بنابه اطلاعات به دست آمده تنها تخریب خانه را در پی داشته و به دلیل اینکه ساکنین در خانه نبودند کشته و یا مصدومی نداشته است.

اما در حادثه تصادف که واژگونی سمند در محور سنندج- قروه رخ داد از 6 سرنشین آن یک نفر به دلیل جراحات وارده به اورژانس بیمارستان قروه منتقل شد.

حادثه نشتی مخزن کولر استخر کوثر اما با مصدومین بسیاری همراه بود. در این حادثه به دلیل نشت گاز پرکلرین در فضای استخر کوثر قروه 30 نفر از مراجعین مسموم و به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته مدیر داخلی بیمارستان شهید بهشتی قروه مسمومین با علایم تنگی نفس، سوزش مجاری تنفسی و سرفه به بیمارستان منتقل و بلافاصله اقدامات درمانی برای این افراد انجام شد.

در حال حاضر 23 نفر از افراد مسموم شده پس از تکمیل مراحل درمانی مرخص شده و تنها 7 نفر بستری شده و تحت درمان قرار دارند.  

در راستای رفع مشکل استخر کوثر نیروهای آتش نشانی برای جابجایی مخزن و انتقال آن وارد کار شده و امور آب و فاضلاب شهری هم به تخلیه مخزن ها پرداختند.

گفته می شود به دلیل سمی بودن گاز، عملیات با حساسیت و دقت لازم باید انجام شود تا از انفجار مخزن ها جلوگیری گردد./ 

برچسب‌ها:
#ایران
#کردستان