انتشار:  دوشنبه 26 فروردین 1398  ::  12:55   

نماینده ایلام در شورای عالی استان‌ها گفت؛

خسارات سیل ایلام کمتر از زمان جنگ نیست

سرویس ایلام - نماینده ایلام در شورای عالی استان‌ها برآورد خسارات ناشی از سیل را عمیق‌تر از خسارات وارده به این شهر در دوران جنگ دانست و گفت: خسارت ناشی از سیل در استان ایلام کم‌تر از زمان جنگ نیست.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، به نقل از تین‌نیوز، حمداله بیگی با اشاره به قطع پی در پی تلفن و اینترنت در ایلام، اظهار کرد: متاسفانه خسارت این حادثه در استان کمتر از جنگ نیست و زیرساخت های استان در اثر سیل از بین رفته است.

او گفت: این برای دومین بار است که این استان زیرساخت‌هایش را در اثر سیل از دست می‌دهد. مسائلی از این دست موجب تحمیل هزینه چندباره به این استان شده و قطعاً بازسازی زیرساخت‌ها هم نیاز به زمان و هم مسلتزم صرف هزینه گزاف است.

بیگی تصریح کرد: امید است مسئولان توجه بیش‌تری به این استان سیل‌زده داشته باشند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان‌ها گفت: ارتباط تلفن و اینترنت در استان ایلام و در شهرستان ملکشاهی پی در پی قطع می‌شود. قطع ارتباط مخابراتی در این شهرستان در این روزها یکی از مشکلاتی است که مردم علاوه بر مشکلات دیگر با آن مواجه هستند.

بیگی با اشاره به ‌خسارات ناشی از عدم برقرار ارتباط تلفن به بازاریان و کسبه عنوان کرد: عدم امکان برقراری ارتباط تعطیلی بازار را در این شهرستان در پی خواهد شد که عواقب اقتصادی زیادی را برای این شهر به همراه می‌آورد.

وی افزود: بنابراین ضروری است مسئولان در وزارت ارتباطات به این موضوع در کوتاه‌ترین زمان رسیدگی کنند.

برچسب‌ها:
#ایران
#ایلام
#نماینده ایلام در شورای عالی استانها
#حمداله بیگی
#سیل
#زیرساخت ایلام
#قطعی اینترنت
#ملکشاهی