انتشار:  پنج‌شنبه 23 اسفند 1397  ::  16:09   

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:

رعایت ارزش‌های اسلام و انقلاب در جشن‌های نوروزی الزامی است

سرویس کردستان- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان رعایت ارزش‌های اسلام و انقلاب در جشن‌ های نوروزی را الزامی دانست و گفت: باید برنامه‌های شادی‌ بخش این ایام با حفظ ارزش‌ ها باشد.

به گزارش کرد پرس،  محمود الله‌مرادی ظهر امروز در نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه‌ها با بیان اینکه امروز مردم مسائل و مشکلاتی دارند که باید  مسئولان برای رفع آن  تلاش کنند، گفت:  عده‌ای به جای کمک به مردم و رفع مشکلات مردم، تبلیغات انتخاباتی برای سال آینده را شروع کرده‌اند، به این چنین افراد مسئولی توصیه می‌کنیم که به جای شوهای انتخاباتی، همت خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم بگذارند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما از شادی و برنامه‌های شادی‌بخش حمایت می‌کنیم مشروط بر اینکه ارزش‌های اسلام و انقلاب رعایت شود. اما در صورتی که در برنامه‌ای ارزش‌ها زیرسوال برود و نمادهای ضدانقلاب نمایان باشد ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برابر آنها خواهد ایستاد ضمن اینکه مسوولانی که زمینه را برای چنین فضایی فراهم کنند مورد بازخواست قرار می‌گیرند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های اصحاب رسانه بخاطر پوشش اخبار ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، گفت:  از رسانه‌ها انتظار داریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: برنامه‌ریزی برای ایجاد نشاط در جامعه امری ارزشمند است اما اگر هدف در راستای جذب گردشگر و ایجاد محیط شاد برای مردم است کار خوبی است و ما به عنوان ستاد امر به معروف هیچ مخالفتی نداریم، اما گاها ما برنامه‌ریزی‌ می‌کنیم ولی متاسفانه هدایت کار دست دیگران می‌افتد.

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: برنامه‌ها باید در راستای سلامت و نشاط جامعه باشد نه زدودن اعتقادات دینی مردم، چرا که مردم کردستان مردم متدینی هستند و برخی‌ها این اعتقادات را مورد بی‌توجهی قرار می‌دهند.

الله‌ مرادی اظهار کرد: حساسیت‌هایی که خود مردم به برخی از برنامه‌ها از گذشته داشته‌اند باید در برنامه‌ریزی برای ویژه برنامه‌های ایام نوروزی مورد توجه برنامه‌ریزان قرار گیرد.