انتشار:  پنج‌شنبه 23 اسفند 1397  ::  13:44   

آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد:

مدیر دبیرستانی در ارومیه کتک خورد/ از طریق مراجع قضایی پیگیری می کنیم

سرویس آذربایجان غربی– آموزش و پرورش آذربایجان غربی از ضرب و شتم مدیر دبیرستان خلیج فارس نوشین شهر ارومیه توسط بستگان یک دانش آموز خبر داد.

به گزارش کردپرس، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار کردپرس اعلام کرد: با توجه به ورود غیرقانونی چند نفر ناشناس به محیط مدرسه در وقت آموزشی و درگیری با مدیر یکی از مدارس منطقه نازلو، آموزش و پرورش به عنوان نهاد تعلیم و تربیت و حامی فرهنگیان و نیروهای خدوم این مجموعه بزرگ فرهنگی با تمام توان از جایگاه و حقوق مدیر مدرسه دفاع می کند.

اکبری افزود: آموزش و پرورش دفاع از حریم مقدس تعلیم و تربیت و جایگاه والای معلم در جامعه را وظیفه خود دانسته و بدین جهت موضوع را با قید فوریت از طریق نیروی انتظامی و مراجع ذیصلاح قضایی پیگیری نموده و ان شاالله پس از حصول نتیجه اطلاع رسانی لازم انجام خواهد پذیرفت.

به گزارش کردپرس، بر اساس گزارش منابع محلی روز گذشته در دبیرستان خلیج فارس نوشین شهر ارومیه پس از اینکه مدیر مدرسه از دانش آموزی چاقو کشف می‌کند، این دانش آموز دوستان و آشنایان خود را فرا می‌خواند و در حیاط مدرسه مقابل دیدگان دانش آموزان به مدیر مدرسه حمله ور شده و او را به باد کتک می‌گیرند.