انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  16:14   

امام جمعه بیجار در جمع راهپیمایان 22 بهمن:

از تحریم ها عبور می کنیم

سرویس کردستان- مردم بیجار هم همپا با سایر شهرهای استان کردستان در مراسم 22 بهمن امسال حضوری گسترده داشتند و چهلمین سال انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

به گزارش کرد پرس، امام جمعه بیجار در جمع مردم بیجار با بیان اینکه زیباترین حکومت جایگزین برای مردم مسلمان ایران، جمهوری اسلامی بود و بر اساس برکات جمهوری اسلامی پیشرفت های علمی، صنعتی، موقعیت بین المللی را می بینیم، گفت: دشمنان تحریم‌های اقتصادی را شدیدتر کرده اند،  ما از آغازین روزهای انقلاب اسلامی با تحریم‌های بسیاری مواجه بودیم و این تحریم‌ها مختص این زمان نیست و از آن عبور می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین علی مرادی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران تا ظهور حق بر اساس 3 رکن ممکن است گفت: نظام و رهبری را در دوران 40 ساله انقلاب چه در دوران امام راحل و چه در دوران رهبری، موثرترین رکن نظام و ایجاد انس و الفت در عزت‌بخشی، اعطای اقتدار و بصیرت‌افزایی و دادن درس شجاعت به مسوولان و مردم نقش رهبری ممتاز است.

امام جمعه بیجار اظهار کرد: مردم ایران اسلامی با شعار توحید به رهبری امام عظیم‌الشأنمان پشت به طاغوت کردند و به دنبال امام عظیم‌الشأنی که تبر ابراهیمی بر دوش داشت حرکت و نظام منحوس و ظالم ستمشاهی را که نوکر حلقه به گوش نظام سلطه بود شکستند و به جای آن نظام جمهوری اسلامی را جایگزین کردند چرا که شعار ما استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود.

وی تاکید کرد:اگر ما امروز شاهد توان نظامی کشور به عنوان قدرت دفاعی نظام هستیم ، به این نتیجه رسیده ایم که دشمن از توان باز دارنده رزمندگان است که جرات حمله ندارد

مرادی در ادامه تصریح کرد: جبهه مقاومت می رود تا ریشه نظام سلطه را یکی پس ازدیگری بخشکاند و نوکران نظام سلطه را با سقوط مواجه کند و این به برکت انقلاب و نظام اسلامی است .