انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  13:49   

حضور گسترده مردم دیواندره در راهپیمایی 22 بهمن

سرویس کردستان – نماینده ممردم در مجلس خبرگان: مسئولان به پاس حضور مردم در تمام صحنه ها با تمام توان و تلاش در جهت رفع مسائل و مشکلات مردم بویژه در بخش معیشت و اقتصاد ، رفع بیکاری قشر عظیم جوان و اشتغالزایی برای آنان  اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش کردپرس، راهپیمایی  دشمن شکن و وحدت آفرین یوم الله 22 بهمن 97 باحضور ماموستا رستمی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری، فرماندار، امام جمعه و اقشار مختلف مردم شهرستان، همزمان با سراسر کشور در دیواندره برگزار شد.

اقشار مختلف مردم شهرستان از بازاری گرفته تا کسبه ، اصناف ، فرهنگیان ، دانش آموزان ، مسئولین و کارکنان دستگاههای دولتی ، نیروهای نظامی و انتظامی ، روحانیون  ، ورزشکاران در طول مسیر راهپیمایی (میدان قلم تا میدان نماز) با سردادن شعار های معنوی ، انقلابی  و ضد استکباری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

ماموستا فایق رستمی  نماینده محترم مردم شریف استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری به عنوان سخنران این مراسم اظهار کرد: بنیانگذار انقلاب با دستانی خالی  ولی با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه  مردم با ایمان و انقلابی ایران به خوبی قیام علیه ظلم ، ستم و استکبار را رهبری  و در نهایت در بهمن ماه 1357 به سرانجام رساند.

وی ادامه داد: وقت شناسی مردم  مسلمان ایران  اسلامی و حضور گسترده آنان در تمامی عرصه ها ضامن  پیروزی و اقتدار  کشور در همه ابعاد سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی است. دشمنان نظام و انقلاب با تمام قوا و فن آوری های نوین نظامی در مقابل اتحاد و انسجام ملت و نیروی عظیم مردمی پشتوانه نظام و رهبری  همیشه با شکست مواجه خواهند شد.

ماموستا رستمی بیان کرد: مسئولان نظام باید قدردان و  شکرگزار  این مردم همیشه در صحنه باشند و از  بابت این ظرفیت عظیم انسانی که همواره در لحظه های حساس و ضروری  یار و یاور نظام و رهبری  بوده و می باشند خدا را شاکر و سپاسگزار باشند.

وی اضافه کرد:  به پاس این مجاهدت ها  با تمام توان و تلاش در جهت رفع مسائل و مشکلات مردم بویژه در بخش معیشت و اقتصاد ، رفع بیکاری قشر عظیم جوان و اشتغالزایی برای آنان  اقدامات لازم را انجام دهند.

ماموستا رستمی افزود: از حضور گسترده و پرشور احاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید پیمان با آرمانهای امام امت (ره) و انقلاب و نیز اعلام حمایت از نظام و رهبری تقدیر و تشکر می کنم.

مراسم با قرائت قطعنامه پایانی و تأیید آن توسط راهپیمائیان با سر دادن شعار (الله اکبر- خامنه ای رهبر- مرگ بر آمریکا)  و آتش زدن پرچم آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب راس ساعت 11 به پایان رسید.

همچنین مراسم راهپیمایی 22 بهمن با حضور مسئولان بخش کرفتو و آحاد مردم در شهر زرینه برگزار شد.