انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  13:25   

خیل عظیم مردم مهاباد با انقلاب بیعت دوباره کردند / امام جمعه مهاباد: انقلاب اسلامی یک حادثه الهی و خدایی است

سرویس آذربایجان غربی- مراسم راهپیمایی 22 بهمن و جشن سالگرد انقلاب اسلامی در مهاباد با حضور گسترده و غافلگیر کننده مردم برگزار شد. 

 

به گزارش کردپرس، امام جمعه مهاباد ، ماموستا عبدالسلام امامی هم در این مراسم  گفت: ایجاد و تداوم انقلاب اسلامی یک حادثه الهی و خدایی بوده و با همه توطئه های دشمنان، اکنون ما به اقتدار و پیشرفت های علمی دست پیدا کرده ایم.

 وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی همواره پشت نظام جمهوری اسلامی و مدافع رهبر معظم انقلاب هستند و با حضور در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی دشمن شکنانه به دشمانان اسلام دادند و این حرکت نشانگر بیداری و وفاداری مردم به نظام و آرمان های امام راحل و شهیدان است.

 امام جمعه مهاباد با اشاره به رتبه های برتر کشوری در طول چهل سال از بهار انقلاب اظهار داشت: وجود رهبری، دفاع از مظلومان، توان منطقه ای و صنعت موشک سازی از مولفه های قدرت ایران است که کشورهای استکبار جهانی نیز به آن اقرار کرده اند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه مهابادهم در این مراسم  گفت: امروز آماده هستیم تا بگوییم که با قدرت ایستاده ایم و در این راه استوار خواهیم ماند.

ایرج شجاعی امروز در جمع راهپیمایان 22 بهمن مردم این شهرستان ضمن قدردانی از حضور پرشور و همه جانبه مردم در این روز تاریخی گفت: جشن امسال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شده است و دشمنانی که ادعا داشتند انقلاب اسلامی جشن 40 سالگی خود را نخواهد دید، امروز مردم ایران اسلامی را یکصدا و یک دل در جشن انقلاب می بینند.

به گزارش کردپرس، صبح امروز راهپیمایی 22 بهمن در شهر مهاباد از ساعت 10:30 دقیقه صبح از میدان شهدا آغاز شد و پس از طی مسیر خیابان های صلاح الدین ایوبی غربی، خیابان جمهوری اسلامی و طالقانی غربی در میدان جمهوری اسلامی این شهر به پایان ‌رسید.

راهپیمایان مهابادی امروز، با حمل پرچم بزرگ پرچم 100 متری جمهوری اسلامی ایران از میدان شهدای تا میدان جمهوری اسلامی الله اکبر گویان چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

این ابتکار شهرداری مهاباد بسیار مورد توجه حاضران در راهپیمایی قرار گرفت و جوانان در حالی که این پرچم بزرگ را با خود حمل کردند بانگ شعارهای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را سرمی دادند.

امروز حضور مردم و مسئولین شهرستان مهاباد در راهپیمایی  با شکوه 22بهمن تجدید میثاقی دوباره با آرمان های انقلاب و امام راحل را صورت داد. در این راهپیمایی حضور پرشور جامعه ورزشی شهرستان مهاباد  نیز همگام اقشار مختلف مردم خودنمایی می کرد.