انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  12:59   

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در جمع راهپیمایان 22 بهمن سروآباد

انقلاب ایران مرزهای جغرافیایی را در نوردید

سرویس کردستان- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان در جمع پرشور راهپیمایان 22 بهمن ماه در سروآباد گفت: انقلاب اسلامی ایران تمام مرزهای جغرافیایی را در نوردید و امروز این انقلاب در تمام جهان الگویی برای ملت های آزاده و ستمدیده است.

به گزارش کرد پرس، محسن پیشوایی علوی روز با بیان اینکه انقلاب اسلامی امنیت، آرامش، آسایش، رشد و پشرفت و ترقی را برای ملت ایران به ارمغان آورد، گفت: کشور ایران یک درصد جغرافیای جهان را تشکیل می دهد اما امروز به برکت انقلاب اسلامی، خون پاک شهدا و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی از نظر علمی، سیاسی، اقتصادی و صنایع هوا فضا از کشورهای برتر جهان است.

وی اضافه کرد: دشمنان با تمام توان علیه نظام و انقلاب اسلامی توطئه چینی می کنند و در طول این 40 سال همواره با نقشه ها و توطئه های شوم و شیطانی تلاش کرده اند به انقلاب ضربه بزنند اما همیشه در مواجه با قدرت مردم شکست خورده اند.

پیشوایی علوی گفت: امروز بیش از 300 ماهواره و یک هزار شبکه رادیویی و تلویزیونی عیله نظام و انقلاب اسلامی تبلیغات منفی می کنند و با انواع هجمه های فرهنگی می خواهند به این انقلاب ضربه بزنند اما هیچگاه نتوانسته اند به نقشه های شوم خود دست پیدا کنند.

وی اظهار داشت: هیچ ملت، حکومت و قدرتی جرات و شهامت گفتن مرگ بر آمریکا را ندارد ولی ملت ایران 40 سال است این شعار را سر می دهد تا ثابت کنند هیچ ملتی به مانند ایران اسلامی نمی تواند آمریکا را تحقیر کند.