انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  12:22   

سنگ تمام کردستان در چهلمین 22 بهمن

سرویس کردستان- شهرهای مختلف استان کردستان امروز شاهد خلق یک حماسه مردمی دیگر از سوی مرزداران غیور بودند. پیر و جوان و زن و مرد امروز در خیابان های شهرهای کردستان نمایشی تمام عیار از وحدت را به اجرا گذاشتند و نشان دادند پای آرمان های انقلاب شان ایستاده اند.

به گزارش کرد پرس، جشن پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در سنندج همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم از میدان آزادی این شهر آغاز شد و راهپیمایان با حمل پلاکارد و پرچم های مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و استقلال آزادی جمهوری اسلامی در هوای سرد زمستانی از میدان آزادی سنندج به سمت خیابان فردوسی، میدان انقلاب و خیایبان امام خمینی (ره) حرکت کردند.

مردم کردستان امروز در راهپیمایی 22بهمن همزمان با مردم سراسر کشور بار دیگر تصویر وحدت و یکپارچگیشان را در دفاع از انقلاب اسلامی،که ثمر خون شهیدان و بنیان گذار انقلاب به جهانیان نشان دادند.

 

مردم نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند

نماینده ولی فقیه در کردستان در حاشیه این راهپیمایی در جمع خبرنگاران  گفت: مردم با حضور شگفت انگیز خود در راهپیمایی 22 بهمن نقشه های دشمنان را نقشه بر آب کردند.

آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی با بیان اینکه به تعبیر رهبر معظم انقلاب مشارکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضوری شگفت انگیز است که در آن مردم نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند، گفت:همین انتظار از هم مردم با بصیرت بود که با دشمن شناسی و موقعیت شناسی خوبی که دارند مثل همیشه در صحنه های مختلف انقلاب حضور داشته باشند و بر نقش خود برای پایداری انقلاب اسلامی تاکید کنند.

وی اضافه کرد: تمام تلاش های دشمنان از جمله تحریم ها در این بود که مردم را با استفاده از دسیسه های مختلف از حمایت از انقلاب اسلامی عقب بنشانند که امروز مردم انقلابی ایران با حضور خود نشان داند که هموراه در هر شرایطی پای انقلاب خود ایستاده اند.

استاندار کردستان  هم گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن جواب تهدیدهای دولت آمریکا را دادند.

بهمن مرادنیا با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم در این راهپیمایی نشان می دهد تحریم ها و تهدیدهای آمریکا هیچ تاثیری در اراده ملت انقلابی ایران ندارد، گفت:امسال هم این حضور مردم نشانگر اهمیت آرمان های انقلاب اسلامی در بین مردم است و باعث شد که پایندی مردم ایران در عمل به این آرمان ها در افکار عمومی جهانی از گذشته نمایان شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه دولت آمریکا تهدید کرده بود که با فشارهای اقتصادی مانع از حضور مردم در عرصه های مختلف می شود که امروز مردم با مشارکت و حضور خود در یوم الله راهپیمایی 22 بهمن جواب دندان شکنی به این یاوه گویی ها دادند.