انتشار:  دوشنبه 22 بهمن 1397  ::  12:19   

برگزاری با شکوه مراسم 22 بهمن در دهگلان/ مسئولین در رفع مشکلات معیشتی مردم، قدم های اساسی بردارند

سرویس کردستان- امام جمعه شهرستان دهگلان در راهپیمایی 22 بهمن، با تاکید بر اینکه مردم، انقلاب اسلامی را دوست دارند خواستار توجه مسئولین به مشکلات معیشتی آنها و برداشتن قدم های اساسی در جهت رفع آن شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس؛ با وجود تبلیغات منفی و هجمه های زیاد علیه انقلاب اسلامی ایران، مردم شهرستان دهگلان همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی امروز 22 بهمن شرکت کردند.

امام جمعه شهرستان دهگلان در این مراسم با اشاره به اینکه 40 سالگی سن تکامل است، اظهار داشت: امسال به واسطه توطئه دشمنان مبنی بر اینکه این انقلاب به 40 سالگی نرسد، حساسیت ویژه ای وجود داشت.

به اعتقاد وی، از روزی که پیامبر گرامی اسلام به پیامبری مبعوث شد یهودیت و مسیحیت با اسلام مخالفت کرده اند و دشمنی آنها با انقلاب اسلامی ربطی به انقلاب ندارد.

ماموستا "عارف عنایتی" افزود: مخالفت دشمنان با انقلاب، سیاسی نیست بلکه مخالفت با باور و ایمان و عقیده است و ملت ما از آنجا که اهل شناخت و تبعیت از رهبری هستند خداوند نیز روز به روز به آنها عزت می دهد.

 وی با بیان اینکه انقلاب ایران، انقلاب کوخ نشینان بود، گفت: این انقلاب با دست خالی انجام شد اما مردم با سه عنصر ایمان، تبعیت از رهبری و اتکا به نیروی خود قیام کرده و توانستند آن را به ثمر برسانند.

وی در ادامه با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان از زمان پیروزی انقلاب تاکنون عنوان کرد: از سال 57 تاکنون دشمنان روز به روز دشمنی خود را افزایش دادند و فتنه های مختلفی را از جمله جنگ تحمیلی 8 ساله، 17 هزار شهید ترور به دست منافقین، حمایت از گروههای برانداز ایجاد کردند و با کمک ابزار دیپلماسی تلاش داشتند تا انقلاب را نابود کنند اما به واسطه دفاع شما مردم از این انقلاب، امروزمراسم 22 بهمن در قلب اروپا نیز برگزار می شود.

امام جمعه شهرستان دهگلان با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند تا با القای نا امیدی و یاس در میان مردم، نشان دهند که نظام ناکارآمد است، اظهار کرد: دشمنان می خواهند تمام مشائل نظام را به اقتصاد ربط دهند، هرچند مردم امروز گرفتار مسائل معیشتی هستند اما این موضوع باعث نمی شود مردم از اصل نظام و انقلاب دوری کنند.

ماموستا "عنایتی" مهمترین و بنیادی ترین دستاورد انقلاب اسلامی را برچیده شدن نظام طاغوت و جایگزینی آن با نظام مردم سالاری دانست و گفت: وابستگی سیاسی به بیگانگان به برکت انقلاب اسلامی از بین رفت و امروز اگر آمریکا و اسرائیل با حاکمیت ما دچار مشکل هستند به همین خاطر است چرا که منافع آنها تامین نمی شود.

وی حضور مردم در راهپیمایی ها و انتخابات را نشانه دوستداری مردم نسبت به انقلاب عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مردم انقلاب را دوست دارند بنایراین مسئولین باید قدر مردم را بدانند و در رفع مشکلات معیشتی آنها قدم های اساسی بردارند.