انتشار:  یک‌شنبه 21 بهمن 1397  ::  17:35   

2 پایگاه فوریت های پزشکی در بانه به بهره بردار رسید

سرویس کردستان- رئیس شبکه بهداشت و در مان شهرستان بانه گفت:  در شهرستان بانه  یک پایگاه فوریت های پزشکی بانه در بیمارستان صلاح الدین ایوبی .و یک پایگاه فوریت های پزشکی در شهر بوئین به بهره بردار رسید.

به گزارش خبرنگار کرد پرس رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بانه روز یکشنبه همزمان به نهمین روز از دهه مبارک فجر در آیین افتتاح مرکز فوریت های پزشکی بانه گفت: پایگاه سوم پزشکی بانه با مساحت 68 متر مربع و اعتبار 980 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی و اعتبارات عمرانی در محوطه بیمارستان صلاح الدین ایوبی به بهره برداری رسید.

آرش رشیدی افزود: به این پایگاه فوریت های پزشکی یک دستگاه آمبولانس با اعتبار 10 میلیارد ریال اختصاص یافته و 2 میلیارد ریال نیز برای تجهیز این پایگاه اختصاص یافته است.

وی اظهار داشت: پایگاه فوریت های پزشکی شهر بوئین نیز با مساحت 110 متر مربع و اعتبار 2  میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که بخشی از اعتبارات توسط خیرین شهرستان تامین شده است.

رشیدی افزود: 2 پایگاه فوریت های پزشکی بین جاده ای و 3 پایگاه شهری در شهرستان بانه وجود دارد که با بهره برداری از این پایگاه مجموع پایگاه های فوریت های پزشکی بانه به پنج پایگاه می رسد.