انتشار:  یک‌شنبه 21 بهمن 1397  ::  11:29   

اعلام محدودیت های ترافیکی روز 22 بهمن در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سرهنگ «فضل الله شیری»در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیرهای راهپیمایی و منتهی به آن از ساعت 8 صبح فردا (22 بهمن) آغاز و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: محدودیت های ترافیکی از مسیر تقاطع کارگر به سمت میدان آزادی، تقاطع جلیلی به سمت میدان آزادی، تقاطع خیایان 17 شهریور به سمت میدان آزادی، تقاطع آتش نشانی به سمت تقاطع بسیج، تقاطع دادگستری به سمت بسیج و بالعکس و سه راه 22 بهمن به سمت تقاطع بسیج اعمال می شود.

شیری خاطرنشان کرد: این محدویدت های ترافیکی در معابر و کوچه های مرتبط با بلوار شهید بهشتی تا مسیر تقاطع بسیج نیز اعمال می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان افزود: بلوار بنت الهدا به خیابان شهدای اشک تلخ و بلوار نصطفی امامی به خیابان کوهساری به عنوان مسیرهای جایگزین برای تردد شهروندان درنظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در مسیرهای راهپیمایی، پارک خودرو از ساعت 6 صبح ممنوع خواهد بود و اگر در طول این مسیر خودرویی متوقف شده باشد به وسیله جرثقیل به پارکینگ منتقل می شود.

شیری در پایان از شهروندان خواست تا ضمن رعایت محدودیت های ترافیکی، از وسایل حمل و نقل عمومی برای شرکت در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن استفاده کنند.

مراسم راهپمیایی یوم الله بهمن شهر کرمانشاه، ساعت 10 صبح فردا (دوشنبه) از روبروی مسجد جامع به سمت چهار راه بسیج برگزار می شود.