انتشار:  شنبه 20 بهمن 1397  ::  19:07   

آغاز آخرین مرحله از عملیات ارتش دموکراتیک سوریه علیه داعش در شرق سوریه

سرویس سوریه - آخرین مرحله از عملیات های ارتش دموکراتیک سوریه در چارچوب عملیات طوفان جزیره در دیرالزور و شرق سوریه به منظور پاکسازی مناطق باقی مانده در اشغال داعش آغاز شده است.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، در پی انتشار اخبار مختلف از سوی نیروهای ائتلاف بین المللی علیه داعش و همچنین فرماندهان ارتش دموکراتیک سوریه مبنی بر نابودی کامل داعش در روزهای پیش رو در سوریه، اخبار منتشر شده حاکی از آغاز آخرین مرحله از عملیات های ارتش دموکراتیک سوریه در چارچوب عملیات طوفان جزیره در دیرالزور و شرق سوریه است که به منظور نابودی کامل داعش از سوریه نزدیک به دو سال است در حال پیگیری است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، ارتش دموکراتیک سوریه امروز آخرین فاز از عملیات طوفان جزیره را آغاز کرده است که هدف این عملیات پاکسازی آخرین مناطق در اشغال داعش در شمال و شرق سوریه است. در این راستا حملات به مناطق باقی مانده در جنوب شرق هاجین و همچنین بخشی هایی از باغوز آغاز شده است.

هفته پیش سخنگوی ارتش دموکراتیک سوریه در اظهاراتی از نابودی کامل داعش در روزهای پیش روز در سوریه خبر داده و اخبار منتشر شده از آمریکا نیز در راستای پایان کامل غائله داعش در روزهای بسیار نزدیک در سوریه بود.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#سوریه
#داعش
#نیروهای دموکراتیک سوریه