سرویس سوریه
انتشار:  پنج‌شنبه 4 بهمن 1397  ::  09:34   

صالح مسلم:

ترکیه به دلیل رویارویی داعش با شکست به تهدید روی آورده است

سرویس سوریه- صالح مسلم عضو کمیته روابط خارجی جنبش جامعه دموکراتیک کردهای سوریه در اظهاراتی عنوان کرد: ترکیه به دلیل رویارویی داعش با شکست در سوریه به تهدید روی آورده است.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، صالح مسلم عضو کمیته روابط خارجی جنبش جامعه دموکراتیک کردهای سوریه در اظهاراتی با اشاره به سخنان اخیر برت مک گورک نماینده سابق نیروهای ائتلاف بین المللی ضد داعش گفت: ما در تأیید سخنان اخیر برت مک گورک بارها اظهاراتی را بیان کرده ایم. این موضوع که ترکیه نیازهای داعش را تأمین می کند در مقاومت کوبانی به شکل آشکاری در مقابل چشم همگان صورت گرفت و هنوز هم ادامه دارد. امروزه نیز به دلیل رویارویی تروریست های داعشی با شکست، ترکیه به تهدید روی آورده است.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: چیزی که مهم است انتقال اظهارات برت مک گورک به مقامات آمریکایی است. از مقامات آمریکایی دعوت می کنیم تا با بررسی های لازم در این خصوص حقایق موجود را دریابند. دولت ترکیه بارها مرزهای خود را بر روی تروریست ها باز کرده است. کسانی که می خواهند ترور را از میان بردارند ابتدا باید محدودیتی برای سیاست های ترکیه به وجود آورند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#سوریه
#داعش