سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 8 آبان 1397  ::  23:53   

سایه ابهام بر سر مرگ مادر باردار سقزی

سرویس کردستان- در حالیکه شایعات بر سر علت مرگ مادر باردار سقزی ادامه دارد، تلاش های خبرنگار ما برای مصاحبه با رییس بیمارستان تامین اجتماعی سقز و شفاف سازی موضوع تا لحظه تنظیم خبر به نتیجه نرسیده و مسئولان این بیمارستان و شبکه بهداشت سکوت کرده اند.

به گزارش کردپرس؛ براساس اطلاعات رسیده، روز گذشته یک خانم باردار بعد از زایمان در بیمارستان تامین اجتماعی بدلایل نامعلوم فوت نموده که فوت وی شایعات مختلفی بدنبال داشته  است.

اما در همین حال کانال فرمانداری سقز از ورود فرماندار ویژه به این مساله خبر داده و نوشته کریمیان دستور ویژه برای بررسی مرگ مادر باردار در بیمارستان تامین اجتماعی را صادر کرده است؛ بنظر می رسد با این اقدام، ماجرا وارد مرحله جدیدی شده است.

براین اساس، کامیل کریمیان فرماندار به همراه معاون برنامه ریزی با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی،  ضمن اظهار تاسف و ابراز همدردی با بازماندگان متوفی، از رئیس و کادر درمانی و مراجع ذی ربط خواست به صورت ویژه مساله را بررسی کنند.

وی همچنین در تماس تلفنی با ریاست دانشگاه علوم پزشکی و مراجع استانی به صورت ویژه از مسئولان خواست مساله با قید فوریت بررسی و پیگیری شود.
در این دیدار خانواده و بستگان متوفی در بیمارستان از نزدیک با فرماندار سقز دیدار و  گفتگو کرده اند.

از سوی دیگر خانواده متوفی شکایت هایی را به نهادهای نظارتی اعلام و قرار است پیکر متوفی روز چهارشنبه جهت بررسی های فنی به پزشکی قانونی منتقل شود.