سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 1 آبان 1397  ::  11:51   

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران خطاب به سرپرست وزارت راه و شهرسازی:

حکم غیرقانونی مدیرکل راه و شهرسازی کردستان باید لغو شود

سرویس کردستان- نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: حکم انتصاب مدیرکل جدید راه و شهرسازی کردستان توسط آقای آخوندی، وزیر مستعفی غیرقانونی است و باید لغو شود.

به گزارش کرد پرس به نقل از فارس سیدمهدی فرشادان با بیان اینکه مایه تاسف است وزیر مستعفی راه و شهرسازی دقیقاً همان لحظه که استعفایش مورد تایید رییس جمهور قرار می‌گیرد، به جادەها یا بهتر بگویم قتلگاه‌ها و قصابخانه‌های کردستان می‌اندیشد و حکم انتصاب فردی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی کردستان را امضا می‌کند، گفت:  این چه قانونی است که در روز ۲۸ مهرماه، در حالی که سرپرست جدید وزارت راه و شهرسازی با امضای ریاست جمهور منصوب می‌شود و در همان روز آقای روحانی استعفای آخوندی را نیز قبول می‌کند، اما وزیر مستعفی و ناکارآمد دولت تدبیر و امید همچنان برای استان کردستان کدخدایی می‌کند و در حکمی غیرقانونی، مدیرکل راه و شهرسازی کوردستان را منصوب می‌کند.

فرشادان خطاب به آخوندی، وزیر مستعفی راه و شهرسازی گفت: کارنامه بی‌توجهی و کم‌کاری شما در آتش‌سوزی اتوبوس سنندج رقم خوردە است و دیگر به این شیرین‌کاری‌ها نیازی نیست.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران، افزود: کسانی که فکر می‌کنند کردستان حیاط خلوت مدیران وارداتی است، سخت در اشتباه هستند که امیدوارم محمد اسلامی، سرپرست جدید راه و شهرسازی از اشتباهات وزیر پیشین پرهیز کند.جاده‌های نامناسب و غیراستاندارد استان کردستان به بودجه جهشی و اعتبار و نه مدیر سفارشی، نیاز دارد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در پایان تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی حکم غیرقانونی مدیرکل راه و شهرسازی کردستان را نخواهد پذیرفت و سریعاً باید لغو شود.