انتشار:  پنج‌شنبه 19 مهر 1397  ::  12:39   

وزیر کشور ایران به همراه هیئت عالی رتبه سیاسی – امنیتی وارد آنکارا شد

سرویس ترکیه - رحمانی فضلی وزیر کشور ایران در راس هیئت عالی رتبه سیاسی – امنیتی به منظور دیدار با سلیمان سویلو همتای ترک خود دقایقی پیش وارد آنکارا شده است.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه استار، رحمانی فضلی وزیر کشور ایران که به منظور دیدار با سلیمان سویلو همتای ترکی خود قرار بود به این کشور سفر کند دقایقی پیش وارد آنکارا شده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دقایقی پیش در صدر هیأت بلند پایه سیاسی -امنیتی با استقبال محترم اینچه قائم مقام وزیر کشور ترکیه و سفیر ایران در آنکارا وارد این شهر شده و تا دقایقی دیدار هیئت های عالی رتبه ایران و ترکیه به ریاست وزای دو کشور آغاز خواهد شد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، رایزنی و گفتگو پیرامون مسائل مرزی، منطقه ای و بین المللی از موضوعات مورد بحث بین دو طرف خواهد بود. وزیر کشور ایران را در این سفر  سامانی قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی امور استانها، دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور، شجاعی کیاسری رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، شهریاری استاندار آذربایجان غربی، کلانتری مدیرکل امنیتی و انتظامی وزارت کشور، سردار تقوی جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا و برزگر عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همراهی می کنند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه