انتشار:  چهارشنبه 18 مهر 1397  ::  09:10   

مرکز فرماندهی مجلس نظامی منبج:

تمام تدابیر دفاعی برای ورود و خروج از منبج اتخاذ شده است

سرویس سوریه - مرکز فرماندهی مجلس نظامی منبج در بیانیه ای با اشاره به تحولات اخیر پیرامون مسئله منبج عنوان کرده است: مجلس نظامی منبج و شورای مدنی این شهر تمام تدابیر لازم دفاعی برای ورود و خروج از شهر را اتخاذ کرده است.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، مرکز فرماندهی مجلس نظامی منبج در بیانیه ای با اشاره به تحولات اخیر پیرامون مسئله منبج عنوان کرده است: مقامات دولت ترکیه در روزهای اخیر ادعاهایی مبنی بر حفر خندق و ساخت سد در اطراف منبج توسط نیروهای ما را مطرح کرده اند. علی رغم تمام اقدامات نیروهای مقابل منبج در امنیت و ثبات کامل است. ما برای این که در منبج از اولین روزی که از اشغال تروریست های دولت اسلامی عراق و شام (داعش) درآمد ثبات و امنیت حاکم شود تلاش های بسیار زیادی کرده ایم. موازی به این تلاش ها برای جلوگیری از هر گونه حمله گروه های تروریستی تمام تدابیر امنیتی را در نظر گرفته و اقدامات لازم را اتخاذ می کنیم. نیروهای ما به موقعیتی دست پیدا کرده اند که مردمانمان به آنان اعتماد دارند. هزاران انسان به روستاها، مناطق و خانه های خود برگشته اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مجلس نظامی منبج و شورای مدنی این شهر تمام تدابیر لازم دفاعی برای ورود و خروج از شهر را اتخاذ کرده است. ما این حق را داریم که تدابیر امنیتی برای حفاظت از شهر را اتخاذ کنیم. کسانی که مردمان را با ساخت دیوارها در مرزهای خود تحت محاصره قرار می دهند این حق را ندارند که از امنیت یک شهر خارج از کشور خود حرفی بزنند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#آمریکا
#منبج