سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  جمعه 19 مرداد  ::  15:19   

امام جمعه مریوان :

چرا مسئولان به جای رفع معضل زباله های مریوان تعهدهای خود را تکرار می کنند / منصب ها و جایگاه های مسئولان برای خدمت به مردم است

سرویس کردستان _ امام جمعه مریوان منصب و جایگاه مسئولان را برای خدمت به مردم عنوان کرده و اظهار کرد : تمامی منصب مسئولان تنها برای ارائه خدمت به مردم به آنها واگذار شده است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس از مریوان، حاج ماموستامصطفی شیرزادی در خطبه های نمازجمعه این هفته خود در جمع نمازگزاران مریوانی اظهار کرد : شهردار و اعضای شوراهای اسلامی و تمام افرادی که با رای مردم به منصبی رسیده اند بدانند که منصب فعلیشان برای ارائه خدمات بهتر و ارزنده به مردم است.

ماموستاشیرزادی افزود : خداوندمتعال در سوره مائده می فرماید که برای این که در زمان حضرت موسی کارهای مربوط به مردم بهتر انجام گیرد برای وی دوازده نفر به سمت های مختلفی انتصاب کرده است که همگی آنها برای ارائه خدمات به مردم بوده است.

وی با انتقاد از عملکرد مسئولان نسبت به عدم رفع معضل پسماند شهرستان مریوان اظهار کرد : نباید مسئولان به مردم دروغ گفته و هر روز برای انجام فعالیت های کاری تعهدی جدید برای خود ایجاد کرده و آن تعهدها را عملی نکنند.

شیرزادی تصریح کرد : موضوع زباله ها و پسماندهای مریوان امروزه به مشکلی فراگیر تبدیل شده است و تمام مردم با آن مواجه شده اند و باید عنوان کرد که چهل سال از عمر پربرکت این انقلاب می گذرد و ما هنوز با مشکل زباله های شهر مواجه هستیم.

وی با انتقاد از شعارهای مسئولان که تا اکنون عملی نشده است افزود : چرا مسئولان تنها وعده های خود را تمدید می کنند آیا آنها نسبت به رفع معضلات موجود به ویژه معضل پسماندها که امروزه مهمترین مشکل مریوان است اقدامی انجام داده اند.

امام جمعه مریوان بیان کرد : چرا مسئولان برای رفع معضلات زباله های مریوان هیچ اقدامی نکرده تا هم مردم روستای عصرآباد که امروزه با بوی تعفن زباله ها مواجه هستند و هم مردم شهرستان مریوان به یکباره از این معضل رهایی یابند.

وی خاطرنشان کرد : تابه کی ما باید از دست نبود جاده های استاندارد و عدم راه های مواصلاتی رنج ببریم و جان افراد این شهرستان در معرض خطر قرار گیرد.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی بیان کرد : شهرستان مریوان یکی از شهرستان های گردشگری کشور است و مردم زیادی برای دیدن جاذبه های آن به این مکان سفر می کنند و لازم است که مسئولان برای رفع معضلات موجود همت کرده وتلاش زیادی را از خود نشان دهند نه این که به شعارهای موجود متکی باشند.

ماموستاشیرزادی با عنوان این نکته که متاسفانه انتقادهای موجود نتوانسته است در مسئولان کارساز بوده و آنها را وادار به انجام فعالیت هائی کند که وظیفه ایست بر دوششان و باید انجام دهند اظهار کرد : متاسفانه گلایه های موجود کاملا بی فائیده است و انگار کسی نیست که آنها را بشنود.